Четвер
22 березня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Миколай подарував шість дитячих книжок маленьким закарпатцям

Нові дитячі виданння — «Вірші для Одарочки» Галини Малик, «Петрик грушу малював» Миколи Матоли, «Дідові криниці»  Дмитра Кешелі,«Різьбив майстер колисочку»  Лідії Повх, «Закохані казки»  Олександра Гавроша й збірку Петра Лінтура «Казки одного села» –  презентували в прес-центрі Закарпатської ОДА напередодні свята Миколая.

Літератори були особливо щасливі, адже вони чекали цієї події впродовж року.

Видавець Олександра Гаркуша розповіла про співпрацю з автором «Закоханих казок» Олександром Гаврошем. Як народжувалася книжка? Адже це не просто казки для дітей, вони ще й для дорослих. Сам Олександр наголосив: у збірці є дещо автобіографічне. Бо там описані почуття, пов’язані з коханням, вони радісні й сумні, яскраві й загадкові. Письменник зізнається: поштовх кожній із чотирнадцяти історій, дало реальне життя.

Поділилася сокровенним і письменниця Лідія Ходанич-Повх. Її книжка «Різьбив майс­тер колисочку» присвячена всім закарпатцям. Пані Лідія  зачитала кілька поезій.
Галина Малик теж розповіла про свої «Вірші для Одарочки». Написані вони для дошкільнят та дітей раннього шкільного віку. Оформлення видання стало дипломним проектом випускниці Закарпатської академії мистецтв Габріелли Величканич.

Такої кількості дитячих творів за один рік не видавалося давно, повідомив директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю ОДА Ярослав Галас. Збірки надруковані в межах Програми підтримки видання творів місцевих авторів. У 2017-му за її рахунок вийшло 16 книжок загальним накладом понад 6 тисяч примірників. Він також висловив сподівання, що в наступні роки фінансування зазначеної програми з обласного бюджету буде збільшено.

Маріанна ШУТКО

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
December 2017
 


...