Неділя
18 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

«МИНАЙ» ТА «СЕВЛЮШ»

ПОБОРЮТЬСЯ за суперкубок області

4 листопада на стадіоні «Бужора» в Іршаві відбудеться матч суперкубка Закарпатської області між футбольними клубами «Минай» та «Севлюш» (Виноградів).

Загалом це вже 19-те суперництво за почесну нагороду. Віднедавна головний його матч організовують у першу неділю після завершення чемпіонату. Зійдуться в ньому кращі команди вищої ліги: ФК «Минай», цьогорічний чемпіон і володар Кубка області, та ФК «Севлюш» – бронзовий призер чемпіонату, а водночас і фіналіст кубка.

Протистояння буде цікавим. Офіційно суперники в нинішньому сезоні зустрічалися тричі – у фіналі кубка та в чемпіонаті. У підсумку дві перемоги в «Миная» (4:0 і 1:0) та ще одна нічия – 3:3.

Як вийде цього разу? З одного боку, перевага на стороні «Миная». У нього у зв’язку з виступами в аматорському чемпіонаті України більший досвід протистояння з сильними командами, плюс загальний рівень індивідуальної майстерності гравців вищий. З іншого, за плечима «Севлюша» минулорічна перемога у фіналі суперкубка, а отже, є важливий психологічний досвід. Та й цього сезону виноградівці ще не здобували головних титулів. Крім того, команди добре знають одна одну, мають достатньо ресурсу для реалізації поставлених завдань, а вирішення долі трофею в одному матчі робить будь-яку помилку достатньо вагомою.

Якщо переможуть виноградівці, то для району це вже стане другим трофеєм, як і власне для самої команди. Якщо ж виграє їхній суперник, то для колективу з Ужгородщини це вперше в історії. У своєму активі минайці вже мають титул володаря обласного кубка та чемпіонів краю у вищій лізі, залишився лише суперкубок.

Початок матчу – о 14.00.

Михайло АРДАНИК

Свіжий номер газети

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
February 2018
 

...