«Минай» здобуває першу перемогу

в рідних стінах

Лише в матчі 7-го туру «Минаю» дається перша перемога в аматорській лізі України. Закарпатці на ужгородському «Авангарді» перемагають ФК «Малинськ» із Рівненської області.

Цього разу минайці, відстаючи в рахунку, діяли розсудливіше. Як наслідок, здобули переконливу вікторію. У першому таймі лідерство захопили гості. Однак згодом наш Роберт Гегедош зрівняв підсумок. З нічийним результатом команди пішли на перерву.

Під час другої сорокап’ятихвилинки «Минай» вразив дієвістю. Спочатку Михайло Кополовець пройшов лівим флангом, мав можливість наодинці відзначитися, та віддав передачу на Василя Бецу, який і розписався у воротах гостей – 2:1. Ну, а масну крапку в матчі поставив лідер гонки бомбардирів Роберт Гегедош, який з точки реалізував одинадцятиметровий удар. Тож 3:1 – є перша домашня перемога «Миная» в аматорському чемпіонаті України.