П’ятниця
27 квітня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

НА ТЯЧІВЩИНІ ВІДКРИЛИ ЛІКАРНЮ,

яку будували 37 років!

Один із найстаріших довгобудів Закарпаття – Углянську дільничну лікарню – урочисто здали в експлуатацію. Медичний заклад, такий необхідний для цього кущового села в Тячівському районі, почали будувати ще в період СРСР у 1981-му. Тоді вдалося звести й накрити дахом цегляну «коробку», що врятувало її від подальшої руйнації. Затим до 2013-го роботи на об’єкті починалися чотири рази й щоразу заморожувалися через брак коштів.

– Кожна нова влада, що приходила в область останні десятиліття, обіцяла нам завершити будівництво, – сказав на відкритті сільський голова Углі Валерій Феєр. – А вдалося це зробити тільки тепер. У серпні 2016 р. Геннадій Москаль під час робочої поїздки Тячівщиною заїхав до нас, щоб подивитися на проблемні об’єкти. Ми попросили одне – допомогти завершити лікарню, і дуже дякуємо, що він відгукнувся та добився виділення необхідних коштів. У результаті село отримало сучасний медичний заклад, якому можуть позаздрити деякі районні лікарні.

Углянська дільнична лікарня обслуговуватиме 16 тисяч мешканців чотирьох сіл Тячівського району – Углі, Великої Углі, Колодного і Кричова. В урочистому відкритті взяли участь керівник краю Геннадій Москаль, голови Тячівської РДА й райради Василь Дем’янчук та Іван Фабрицій, директор департаменту охорони здоров’я ОДА Володимир Маркович, місцеві мешканці та гості.

– У Тячівському районі (який, до речі, найбільший в Україні за площею) найкраща ситуація з приростом населення, тому відкриття нового об’єкта – цілком закономірне, – зазначив у своєму вітальному слові Г. Москаль. – Хочу наголосити, що ми й надалі здаватимемо в експлуатацію соціальні заклади, в тому числі довгобуди, які простоювали десятиліття. І це стосується не тільки Тячівщини, а й усієї області.

Дільнична лікарня вже прийняла перших пацієнтів із числа мешканців Углі та сусідніх сіл. Для їх кращого лікування персонал отримав від обласної та районної влади презенти – комп’ютерне обладнання, а також подарункові сертифікати на маніпуляційне й медичне обладнання.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
February 2018
 


...