Субота
21 квітня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Наш край – найменш вразливий регіон щодо поширення ВІЛ/СНІДу

Сьогодні в нашій області на диспансерному обліку перебуває 299 ВІЛ-інфікованих осіб. Хоча в краї маємо  найменші темпи поширення недуги,  кількість інфікованих зростає, розповів у понеділок на засіданні обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу головний лікар обласного Центру профілактики та боротьби зі СНІДом Іван Миронюк.

Під час засідання було прийнято програму співпраці служби протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та Мукачівської православної єпархії, зорієнтованої на найбільш  уразливу групу населення – трудових мігрантів та їх найближче оточення. За словами Івана Миронюка, левова частка нових випадків інфікування припадає саме на закарпатців, що працюють за кордоном. Представники духовенства запевнили, що  вже сьогодні вони активно долучаються до вирішення проблеми, спілкуються на цю тему з парафіянами під час приватних бесід, готові поширювати інформаційні буклети у церквах тощо.

— Від теоретичних напрацювань ми всі повинні переходити до практичних дій в напрямку протидії поширення ВІЛ-інфекції. Ця тема стосується кожного закарпатця. Проблема є, і люди повинні про неї знати і бути обережними, — наголосив заступник голови облдержадміністрації Іван Качур, під головуванням якого проходило засідання. — Сьогодні ми затверджуємо програму, тому прошу всі сторони відразу включитися в роботу.

Також цього дня, зазначає прес-центр ОДА,  підбили підсумки виконання «Обласного комплексного плану заходів із забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД» у 2012 році та визначили завдання на 2013 рік.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
June 2013
 


...