Неділя
18 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

НАШ ЄДИНИЙ ПЕРЕСУВНИЙ ГАБАРИТНО-ВАГОВИЙ КОМПЛЕКС ЗАБРАЛИ

Михайло Рівіс просить його повернути

Єдиний діючий на Закарпатті пересувний габаритно-ваговий комлекс забрали до Одеської області. І тепер, коли найбільш спеконтно, відповідні служби не можуть контролювати наднормове перевезення вантажів великоваговим транспортом, що призводить до руйнування автодоріг краю.

Річ у тім, що через Закарпаття йде великий обсяг вантажних транзитних експортно-імпортних перевезень. Щодня через міжнародні пункти пропуску проїжджає кілька сотень вантажівок. Як зазначив директор департаменту ЖКГ, будівництва та інфраструктури ОДА Едуард Маляр, одним із шляхів запобігання руйнуванню шляхів є посилення габаритно-вагового контролю за фурами, який забезпечує крайове управління Укртрансбезпеки. Зокрема на трасі Київ – Чоп біля санаторію «Карпати» був пересувний пункт габаритно-вагового контролю, однак за дорученням в. о. голови Укравтодору його передали до Одеської області.

У підсумку в нас відсутній повний контроль за ваговими критеріями вантажівок, що призводить до руйнування покриття закарпатських автодоріг, зростання аварійності та значних фінансових витрат, пов’язаних із ремонтом шляхів. Відтак їх украй незадовільний стан створює значні незручності для краян, ділових партнерів та туристів – як із України, так і зарубіжних – та зумовлює зростання соціальної напруги серед населення, яке періодично вдається до таких радикальних заходів, як перекриття доріг.

– Для дієвого контролю за габаритно-ваговими параметрами транспортних засобів необхідно негайного вирішити питання повернення пересувного комплексу з Одещини до Закарпаття та збільшити штат працівників, які безпосередньо контролюють габаритно-вагові параметри фур, – прокоментував голова облради Михайло Рівіс, додавши, що з відповідним листом уже звернувся до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, аби якнайшвидше вирішити цю проблему.

За інформацією голови Укртрансбезпеки України Михайла Ноняка, до кінця року за кошти Євросоюзу на всю Україну буде закуплено 78 габаритно-вагових комплексів. Тож М. Рівіс також у листі просить надати Закарпаттю не менше 4-х таких. А область забезпечить будівництво додаткових майданчиків для їх розташування на дорогах регіону, інформує прес-служба облради.

Свіжий номер газети

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
February 2018
 

...