Субота
24 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

НАШІ ГЕРОЇ ВДОМА!

в області зустрічали 128-му бригаду

Рух підтримки закарпатських військових за добу до приїзду кинув клич, що повертаються наші герої, треба гідно їх зустріти. У неділю, 21 січня, під Ужгородом волонтери руху із прапорами зустріли медичну роту й танковий батальйон 128-ї бригади.

Протягом восьми місяців бригада воювала на одному з найгарячіших відрізків передової – на околицях окупованої Горлівки. «Думаю, потрібно дати людям відпочити, поїхати до сімей, до дружин, до дітей – це основне», – каже військовий 128-ї Сергій Хода.

А 22 січня, вже в Ужгороді, на території військової частини на вулиці Другетів бійців 15-го ОГПБ (це місце постійної дислокації батальйону) вітали й обіймали рідні, друзі, волонтери та побратими. Військові радіють рідній землі й мирній атмосфері, але наголошують: щойно буде наказ – готові знову вирушати обороняти Батьківщину.

Виноградівці ж чекали наших героїв ще ввечері 20 січня, проте шлях виявився довшим, ніж планувалося, і врешті наступного дня в обід відбулася урочиста зустріч першої групи, яка входить у склад 128-ї. Крім активістів, прийшли й керівники району, перший заступник голови РДА, депутат облради Наталія Костелеба-Веремчук вітала солдатів із поверненням.

22-го Виноградів нарешті дочекався артилеристів бригади. Точний час приїзду було важко передбачити, пояснив керівник волонтерського руху Михайло Роман, оскільки на залізничних вузлах щоразу відбувався переоблік техніки, особового складу. Цей процес вимагав щонайменше кількох годин. Попри це активісти не втрачали мобільність і кожного разу збиралися на вокзалі, аби хлопці бачили – їх чекають. Врешті довгождані зустрічі відбулися, дружини, діти, родичі дочекалися можливості обійняти своїх найдорожчих. Дехто повернувся додому не сам – принаймні у Виноградові з вагонів зістрибнули 4 пси (два одного дня, два – другого), хтось із солдатів виходив на платформу, несучи на плечі здивованого котика.

А в Мукачеві героїв 128-ї зустрічали з мандаринами. Як інформує волонтер із міста над Латорицею Оксана Ремінець, хлопці теж привезли з собою чотирилапих бойових побратимів. Кажуть, що коти з ними і в посадку ходили, і лікували при болях. Собаки оберігали та вірно служили разом із ними.

Окремі урочисті зустрічі 128-ї бригади заплановані в Ужгороді, Мукачеві та Виноградові на сьогодні, 30 січня, на територіях їх постійної дислокації.

Оксана ШТЕФАНЬО
Василь ГОРВАТ

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
January 2018
 

Навіґація

...