Четвер
22 березня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Наших майстринь запрошують прикрасити «Ялинку добра»

Ідею зробити свято для діток із малозабезпечених сімей підтримали майстрині з усіх куточків Закарпаття. За задумом, вони дарують власноруч виготовлену новорічну прикрасу задля доброї справи. На другому поверсі супермаркету «Дастор» встановлять три живі ялинки в горщиках від Ужгородського лісгоспу, які оздоблять цими іграшками. І це буде не просто інсталяція, а безкоштовна фотозона для всіх охочих.

Ініціатором виступила майстриня Каріна Вашкеба, яка виготовляє фетрові саморобки. «Торік я брала участь у схожому заході в Києві. Тоді майстрині з усієї України відправляли на ялинку іграшки, які потім реалізовували на аукціоні. Я подумала, що було б добре щось подібне організувати і в Ужгороді, адже Закарпаття славиться талантами. Звернулася до дівчат із ГО «Щасливі діти», і вони дуже швидко все організували», – поділилася жінка.

У ГО «Щасливі діти», стверджують, що насправді на акцію можна надсилати не тільки іграшки. От, наприклад, Наталія Лесьо з Мукачева вже спекла неймовірно гарні пряники, які теж прикрасять ялинку. Аби фотозона була гармонійною, її оформленням займатиметься дизайнерка інтер’єрів Катерина Моргентал. Однак головне дійство відбудеться на третій день, коли проведуть благодійний аукціон. Тоді всі іграшки можна буде придбати, а виручені кошти підуть на організацію свята та подарунки для діток із малозабезпечених сімей.

«Ця акція є мікропроектом, участь у якому беруть діти, учасники «Школи лідерства», підтриманої Словацьким агентством з міжнародного розвитку та співробітництва «SlovakAID». Підлітки впродовж трьох днів будуть тут волонтерами», – пояснила менеджер проектів Людмила Сюзева. А координатор Рената Голубка каже, що до акції вже долучилися 30 майстринь із усієї області. Збір іграшок триває до 13 грудня включно, їх можна приносити в магазин «Варвара» (Ужгород, пр. Свободи, 45) та відділ книгозберігання Закарпатської обласної наукової бібліотеки (пр. Свободи, 16, 1 поверх). Бажаючі з інших населених пунктів можуть звертатися напряму до Р. Голубки за номером: (095)848-76-12. 

Фотозона і виставка «Ялинка добра» триватиме в Ужгороді в «Дасторі» 16, 17 та 18 грудня. Благодійний аукціон відбудеться 18-го о 19.00.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
December 2017
 


...