Субота
17 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Не марнуйте час у чергах – користуйтеся сучасними послугами Мін’юсту

24 травня в Ужгороді та в усіх районних центрах відбувся загальнообласний флешмоб під гаслом «Не марнуй свій час у чергах!». Він покликаний популяризувати сучасні електронні послуги Мін’юсту.

Працівники головного тер­управління юстиції краю, районних та міських відділів ДРАЦС, бюро правової допомоги та студенти юрфаку УжНУ розповсюдили серед перехожих інформаційні буклети з переліком сервісів, що надаються «Онлайн будинком юстиції» та інформували краян про можливість отримання багатьох послуг без контакту з посадовцями.

Серед таких сервісів, зокрема, sms-маяк, за допомогою якого власники можуть контролювати реєстраційні дії щодо своєї нерухомості та дізнатися про всі зміни в реєстрі через електронні або телефонні повідомлення, соціальний ліфт – де кожен юрист може залишити свою анкету, і вона буде автоматично вноситися в пропозиції щодо заповнення вільних вакансій у галузі. Також серед послуг – повторна видача документів, інформація з реєстрів, отримання електронного цифрового підпису, реєстрація бізнесу, громадської організації та засобів масової інформації онлайн.

Проект «Онлайн будинок юстиції» увібрав у себе всі се­рвіси, які Міністерство юстиції надає в електронному вигляді, аби спрощувати життя кожного українця. На порталі сервісу можна знайти інструкцію з отримання кожної запропонованої послуги, а також залишити відгук, інформують у головному територіальному управлінні юстиції в Закарпатській області.

Свіжий номер газети

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
February 2018
 

...