Неділя
25 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

НЕЗАКОННО ВИВЕЗТИ $ 400 ТИСЯЧ

намагався син керівника ЄЦ Тячівського району

Цього понеділка близько 19-ї години прикордонна поліція Румунії затримала двох мешканців Тячівщини: 24-річного Михайла Йовдія та його 23-літню дружину Олену, котрі перетнули українсько-румунський кордон на автомобілі «Maserati» в міжнародному пункті пропуску «Солотвино – Сігет Мармацієй».

За кермом знаходилася Олена Йовдій, а її чоловік сидів на пасажирському місці. Під час огляду машини румунські поліцейські виявили 400 тисяч американських доларів, захованих під запасним колесом. Всупереч митним правилам, гроші не були задекларовані ні при виїзді з України, ні при в’їзді в сусідню державу.

«Михайло Йовдій – це син Василя Йовдія, керівника партії «Єдиний центр» у Тячівському районі, колишнього неодноразового голови Тячівської райдержадміністрації, – заявляє на своєму офіційному сайті Геннадій Москаль. – До речі, сам автомобіль «Maserati» був куплений у той час, коли В. Йовдій керував Тячівщиною. Звідки в екс-держслужбовця та його сім’ї стільки грошей, хай люди здогадаються самі. Видно, після конфіскації валюти Януковича його колишні посіпаки на Закарпатті намагаються спішно вивезти готівку за кордон, однак прорахувалися. Румунська правоохоронна система – це не українські митники, котрі спокійно дозволяють вивозити величезні гроші, тому незадекларовані 400 тисяч доларів, швидше за все, будуть конфісковані в держбюджет Румунії. Я доручив прокуратурі й СБУ провести ретельну перевірку цього факту й притягнути до відповідальності митників пункту пропуску «Солотвино», котрі «не помітили» під запасним колесом 400 тисяч доларів».

Ця новина розбіглася по всіх загальноукаїнських ЗМІ. Вже наступного дня стало відомо, що прокуратура нашої області розпочала кримінальне провадження за фактом зловживання владою або службовим становищем службових осіб МП «Солотвино» Закарпатської митниці ДФС за ч.2. ст. 364 Кримінального кодексу. Про це повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
May 2017
 

Навіґація

...