Неділя
18 березня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Нова прем’єра театру вразила

6 грудня на малій сцені облмуздрамтеатру в Ужгороді відбулася прем’єра трагікомічного абсурду «Краще залишайся мертвим» за п’єсою Карла Ветлінгера «Чи знаєте ви чумацький шлях?»

Це сильна постановка з новими творчими ходами заслуженого артиста України Михайла Фіщенка. Сильна сценографія художника Віри Степчук. Декорації на сцені багатофункціональні – то вони слугують за сповідальню, то перевтілюються в камеру в’язниці. Головна роль – у молодого актора Рудольфа Дзуринця, грають також Жанна Баранович і заслужений артист України Степан Барабаш. Ця трійця одночасно виконує кілька ролей, на сцені триває перевтілення.

Сюжет такий: боєць повертається додому через кілька важких років полону, втеч, а там його ніхто не чекає. Його самого «поховали», дружина вийшла заміж, землю продали, навіть священик відвернувся… Саме ці події розгортаються в п’єсі, яку написав боєць, але вже будучи пацієнтом у «психушці». Її ставлять разом із медперсоналом…

Наприкінці, коли зал аплодував акторам стоячи, режисер-постановник Михайло Фіщенко сказав: «Не дай, Боже, щоб таке довелося пережити комусь із наших Героїв!» Уже під час обговорення за кулісами стало відомо, що позаду місяць важкої роботи, все продумовували до дрібниць. Фактично, жили цією постановкою. Артистам браво, а глядачу раджу стежити за анонсами, бо це повинен побачити кожен.

Оксана НЕВИЦЬКА

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
December 2017
 


...