Середа
21 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Новий закон про зайнятість населення не враховує нашої районної специфіки

Президія Громадської ради при ОДА провела круглий стіл, у рамках якого йшлося про вплив нового Закону України «Про зайнятість населення» на ринок праці Закарпаття.

Його учасниками стали представники громадських організацій краю, органів державного управління та місцевого самоврядування.
На переконання Михайла Греня, першого заступника голови Громадської ради при облдержадміністрації, голови Спілки підприємців Закарпаття, норми цього закону в тій чи іншій мірі зачіпають кожного з нас.

А його завдання, як наголосив директор Закарпатського обласного центру зайнятості Юрій Фущич, — покращити ситуацію на ринку праці та соціальне становище громадян в країні загалом.

Проте і Марта Волощук, голова комісії з питань реформування податкової системи, захисту законних прав та інтересів платників податків; і Василина Марко із Закарпатського регіонального центру соціально-трудової реабілітації «Вибір»; і Василь Захарець, заступник голови обласної ради профспілок; і Михайло Волощук, голова комісії з питань захисту ветеранів, інвалідів, чорнобильців та малозахищених верств населення; і Михайло Куртинець, голова Громадської ради Ужгородського району вважають, що ця редакція закону не дала очікуваного результату та потребує доопрацювання. Такою ж є позиція і заступника голови Закарпатської обласної ради Андрія Сербайла, який зазначив, що цей закон не враховує жодним чином регіональної специфіки нашого краю.

Учасники КС одностайно підтримали резолюцію, в якій є рішення звернутися до народних депутатів України від Закарпатської області, аби ті ініціювали внесення необхідних змін до Закону України «Про зайнятість населення».

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
June 2013
 

Навіґація

...