Неділя
25 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Новий словацький генконсул пообіцяв сприяти розбудові стосунків між країнами

Минулої п’ятниці пообіді голова Закарпатської обл­ради Михайло Рівіс прийняв новопризначеного Генерального консула Словацької Республіки в Ужгороді Мірослава Мойжіту, котрий нещодавно приступив до виконання своїх повноважень.

Очільник облради найперше привітав дипломата з призначенням на посаду. Побажав успіхів у праці та наголосив, що обласна рада веде активне міжнародне та міжрегіональне співробітництво, зокрема й із двома краями Словаччини – Кошицьким та Пряшівським. «Наше добросусідство з європейськими країнами відкриває широку перспективу використання багатосторонньої транскордонної співпраці у різних сферах суспільно-політичного, економічного та культурного життя, обміну досвідом впровадження європейських цінностей та стандартів, розвитку та поглиблення гуманітарних контактів між людьми. А тому підтримка дипломатичних установ, у т. ч. й словацького консульства, є для нас дуже важливою», – підкреслив Михайло Рівіс.

Як інформує прес-служба облради, Мірослав Мойжіта подякував за зустріч та наголосив, що наразі вивчає коло питань, які входять у його компетенцію, знайомиться з керівництвом області й міста, спілкується з депутатами. І в рамках своїх повноважень сприятиме розбудові ділових та дружніх стосунків між державами та краями зокрема.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
May 2017
 

Навіґація

...