Неділя
22 квітня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Облрада з другої спроби внесла зміни до бюджету та регламенту своєї роботи

Учора, 31 травня, відбулося друге пленарне засідання XIV сесії Закарпатської обласної ради VI скликання.

Найперше голова ради Іван Балога поінформував колег про роботу в міжсесійний період та оголосив депутатські запити М.Вегеша, І.Кураха, К.Резеша, М.Кіндрата, М.Кічковського, С.Деркача, М.Білецького, Р.Бровді. Б.Киніва та А.Масла. Відтак було затверджено порядок денний, два головні питання якого — зміни до обласного бюджету та регламенту роботи крайового парламенту — викликали збурення на попередньому засіданні ради.

За два тижні суперечливі моменти документів були доопрацьовані, тож нині не викликали зауважень. Під час учорашнього засідання облради, яке тривало всього 40 хвилин, депутати встигли розглянути подання до виконавчих органів влади, ухвалити Програму реалізації природоохоронних заходів на поточний рік, внести зміни до обласних освітніх і спортивних програм, схвалити зміни до плану роботи ради на 2013 рік.

Що ж до змін до обласного бюджету, то народні обранці збільшили крайовий кошторис майже на 14 млн. грн. і розподілили видатки та субвенції за головними розпорядниками коштів, зменшили обсяг резервного фонду бюджету на понад 1,7 млн. грн. Змінами до бюджету, зокрема, передбачено виділити 600 тисяч гривень на ремонт школи №2 в обласному центрі, 300 тисяч – на будівництво реабілітаційного центру обласної дитячої лікарні, 800 тисяч – на будівництво дитсадка у селі Фанчиково, 800 тисяч – на реконструкцію обласного центру нейрохірургії та неврології, 500 тисяч – на реконструкцію дитсадка «Казка» у Чопі, 190 тисяч – на завершення реконструкції дитсадка у селі Сільце, 480 тисяч — на капремонт дитсадка №3 в Хусті, 300 тисяч – на дитсадок №8 у Мукачеві, на відкриття нових груп у дитсадках Лукова та Буштина — по 160 та 120 тисяч відповідно, 300 тисяч – на ремонт системи опалення в дитсадку №2 в Іршаві, 140 тисяч – на капремонт спортзалу в школі села Рокосово, 140 тисяч –на капремонт Костринсько-Розтоцької школи-дитсадка, 200 тисяч – на капремонт Соломонівської школи, 500 тисяч – на капремонт хірургічного корпусу та для установки ангеографа в Мукачівській ЦРЛ, 140 тисяч гривень – на капремонт даху сільського клубу села Дубрівка та ряд інших об’єктів.

Сесія затвердила й зміни до регламенту роботи ради, який передбачає особисту участь депутатів у роботі ради та персональне голосування.

Після завершення засідання Іван Балога прокоментував його результати: «Зміни до бюджету завжди є дискусійним питанням. Головна проблема в тому, що потреб у містах і районах області, на які необхідно виділити кошти, у десятки разів більше, ніж можливостей їх задовольнити. Тому під час засідань фракцій та комісій ради знаходяться оптимальні рішення. Депутати плідно попрацювали у період між пленарними засіданнями, виявили мудрість, гнучкість, відповідальність, з розумінням поставилися до того, що необхідно рухатися вперед. Тому й результат не забарився. Це ще раз продемонструвало, що в сесійній залі є здорові сили, які здатні домовлятися. Тоді ухвалюються рішення, які задовольняють усіх, міста і райони. Гадаю, що так потрібно діяти і надалі».

Петро ПОЛІХА.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
June 2013
 


...