Середа
21 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

ОЛЕКСАНДР СЕВИДОВ ПІШОВ ІЗ «ГОВЕРЛИ»

Уже в понеділок клуб розпочне підготовку до нового чемпіонату з новим головним тренером

Цього тижня Федерація футболу України прийняла остаточне рішення в ситуації з ФК «Кривбас» — через фінансову скруту команду виключено з прем’єр-ліги. Місце криворіжців, згідно з регламентом змагань, займе ужгородська «Говерла».

Цю інформацію вчора телефоном із Києва підтвердив «Новинам Закарпаття» генеральний директор ФК «Говерла» Іван Шіц. Саме у п’ятницю відбулося засідання атестаційного комітету ФФУ, на якому ужгородцям видано атестат, який дає право участі команди наступного чемпіонату в прем’єр-лізі. До слова, без колишнього головного тренера Олександра Севидова, про відставку якого стало відомо цими днями.

Водночас я поцікавився в Івана Шіца, коли «Говерла» розпочне підготовку до нового сезону і хто очолить тренерський штаб клубу.

Уже в понеділок, 17 червня, на стадіоні «Авангард» зберуться керівництво клубу, футболісти, тренерський склад. На цьому організаційному зборі буде окреслено стратегію «Говерли» в новому чемпіонаті України серед елітних команд. А головне — буде представлено нового головного тренера, якому разом із футболістами належить реалізувати озвучену стратегію. Наразі Іван Шіц не назвав прізвище цієї людини, сказав тільки, що розглядаються кандидатури кількох претендентів.

Михайло ПОПОВИЧ.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
June 2013
 

Навіґація

...