ОСІЧКА НЕ ВИВОДИТЬ З БОРОТЬБИ

за прем’єр-лігу

Матч «Говерли» в Донецьку проти «Металурга» в рамках 25-го туру вітчизняної прем’єр-ліги був ключовим для обох клубів. Зокрема, у разі перемоги нашої команди ми скорочували відрив до найближчих конкурентів у боротьбі за виживання.

Початок гри був за донеччанами, з небезпечними ударами Мораєса й Драмана Траоре кіпер «Говерли» Дмитро Бабенко впорався на «відмінно». А на 7-й хвилині наші гравці у швидкій контратаці змогли забити «Металургу». Артур Єдігарян і Даміен Ле Таллек доправили м’яч у штрафний майданчик господарів поля, останній віддав на іспанського хавбека ужгородців Джорді Лопеза. А той у дотик у підкаті переправив м’яч у ворота – 1:0. Варто визнати, що цей гол вибив господарів з рівноваги. Навіть пенальті в середині першої половини зустрічі «металурги» реалізувати не змогли, завдяки відмінній реакції нашого воротаря.

Але в другому таймі підопічні Юрія Максимова все-таки зуміли вирвати перемогу. На 50-й хвилині центрбек «говерлян» Кирило Петров на підступах до власного карного майданчика недозволеним прийомом зупинив Мораєса. А стандарт бездоганно виконав Микола Морозюк — 1:1. Через 7 хвилин господарі у зразково-показовій атаці роблять підсумковим рахунок 2:1 на свою користь.
Незважаючи на поразку, наша команда не виключається з боротьби за прем’єр-лігу. Тим паче, два наступні матчі проводимо в рідних стінах з прямими конкурентами – столичним «Арсеналом» та львівськими «Карпатами».

У решті матчів зафіксовано результати: «Іллічівець» (Маріуполь) – «Ворскла» (Полтава) – 1:0; «Металург» (Запоріжжя) – «Кривбас» (Кривий Ріг) – 2:0; «Зоря» (Луганськ) – «Динамо» (Київ) – 0:5; «Таврія» (Сімферополь) – «Волинь» (Луцьк) – 3:0; «Металіст» (Харків) – «Чорноморець» (Одеса) – 3:1; «Дніпро» (Дніпропетровськ) – «Шахтар» (Донецьк) – 1:1. Матч «Арсенал» – «Карпати» пройшов учора ввечері.

Наступний матч «Говерла» зіграє вдома 27 квітня, в суботу, проти київського «Арсеналу». Початок матчу о 13.30.