Вівторок
20 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

ОСВІТА ЗАКАРПАТСЬКИХ ШКОЛЯРІВ

відповідатиме вимогам сучасного світу

У нашій області стартував масштабний освітянський проект, що має на меті забезпечити безперешкодний доступ учнів та вчителів до освітніх ресурсів країни й світу.

Перший відкритий урок у рамках проекту провели в Ужгородській загальноосвітній школі №6. Всього на першому етапі до Національного проекту «Відкритий світ» долучаються 54 школи України. Окрім навчального закладу в обласному центрі, на Закарпатті до програми включили ще й школу в гірському селі Нижні Ворота, що на Воловеччині.

Відкритий урок у ЗОШ №6.

— Нам дуже приємно, що реалізацію проекту розпочали з нашого регіону. Уже відсьогодні наші учні зможуть користуватися надсучасними технічними приладами та матимуть доступ до незліченної кількості навчальних матеріалів, наукових праць. За цими технологіями — майбутнє, — наголосив голова обл­держадміністрації Олександр Ледида на прес-конференції з цього приводу. — Сподіваюсь, таке інтерактивне навчання позитивно вплине на успішність учнів. Щодо вчителів – ми всіляко підтримуємо ідею їх додаткового навчання та підвищення кваліфікації, аби вони викладали навчальні матеріали у сучасній формі, з використанням сучасної техніки. Плануємо навіть запровадити у Закарпатському інституті післядипломної освіти окремий напрям, де педагоги самі будуть вивчати всі можливості нового обладнання.

На другому етапі проекту заплановано залучити 2 тисячі шкіл України і проводити уроки, використовуючи можливості проекту, за 12 основними предметами.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
June 2013
 

Навіґація

...