П’ятниця
23 березня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

вшанували на Закарпатті

Подвиг учасників Революції гідності та пам’ять Героїв Небесної сотні вшанували в Ужгороді. Меморіальні заходи 20 лютого відбулися на площі Народній перед будівлею облдерж­адміністрації за участі керівників краю, міста, представників дипломатичного корпусу, громадськості, духовенства.

Заслужений академічний Закарпатський народний хор виконав композицію «Молитва за Україну», після чого присутні під жалобну пісню Майдану «Пливе кача по Тисині» запалили сотні лампадок у пам’ять людей, що віддали свої життя за Україну під час Революції гідності. Відтак у небо запустили понад сот­ню жовтих і синіх повітряних кульок. Увечері, з настанням темряви, на балконі Закарпатської ОДА в пам’ять загиблих Героїв засвітили лампадки.

Утім, того ж дня кілька осіб влаштували дешеву піар-акцію в Тячеві. «Це звичайні провокатори, а ляльководами виступили інші персони, – прокоментував Геннадій Москаль. – Хочу наголосити: нинішнє керівництво Тячівської РДА від початку до кінця було на Революції гідності в Києві, брало найактивнішу участь у місцевому майдані, робило все для повалення режиму Януковича, а тепер постійно організовує й особисто доставляє допомогу нашим військовим на Донбасі. І якщо кільком провокаторам нікуди застосувати свою енергію, то раджу їм одягнути на голову корзину з квітами тому, хто в кінці грудня 2013-го, перед початком найдраматичніших подій, зняв закарпатський намет із Євромайдану, а всіх його учасників відправив додому. Ця персона потрапила під люстрацію за службу Януковичу, тому добре відома й «активістам», і їхнім ляльководам. А в день вшанування Небесної сотні всі нормальні люди замість влаштовувати дешеві й ганебні провокації вклоняються світлій пам’яті загиблих на Майдані».

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
February 2018
 


...