Вівторок
20 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

ПАРК «ПІДЗАМКОВИЙ»

міняє своє обличчя

Нині вже можна говорити про цілісний відпочивальний комплекс — із центром водних розваг, збудованим за приватні кошти, стадіоном, спортмайданчиками та зоною відпочинку – облаштованими за кошти обласного бюджету. У вівторок, 18 червня, хід ремонтних робіт на об’єкті оглянув голова облдержадміністрації Олександр Ледида.

Сьогодні продовжуються роботи з ремонту басейнів та приведення до ладу прилеглої території – власники планують відкрити центр ще цього літа. Тут діятимуть три басейни: глибиною 0,5 м – для дітей, 1,1—1,3 м – для молоді, тих, хто навчається плаванню та займається водною аеробікою, і найбільший завглибшки 1,65—1,85 та завдовжки 25 метрів. Розглядається також можливість пільгового відвідування дітьми, студентами та пенсіонерами:

– Діти до 10 років займатимуться безкоштовно, для студентів та пенсіонерів діятиме знижка, — розказав інвестор об’єкта Сергій Ратушняк.

Опісля Олександр Ледида оглянув ужгородський парк «Підзамковий» (колишній ім. М.Горького) та стадіон «Спартак», де зараз тривають роботи з розчистки території та зведення нового спортивного поля. Поки ж до послуг любителів спорту тут є 2 тренувальних поля та 1 основне – тут грають молоді футболісти. На базі цих об’єктів діє спортивна дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з футболу, де займаються 300 юних спортсменів з усієї області, працює 12 тренерів. Директор спортивної школи Вадим Дьордь розповів, що за останні три роки за допомоги обласної влади та особистої підтримки голови облдержадміністрації вдалося суттєво покращити місцеву інфраструктуру, налагодити тренувальний процес.

Тільки з 2010-го, за час дії відповідної обласної програми, вдалося залучити на облаштування спортивних об’єктів парку більше 4 млн. грн., розповів журналістам Олександр Ледида.

— Цей парк відпочинку був облаштований ще за часів президента Чехословаччини Томаша Масарика. Зараз ми намагаємось відновити його – і басейни, і зону відпочинку, й спортивні майданчики. Переконаний, тут маємо чудовий приклад співпраці бізнесу та влади – парк водних розваг будується за приватні кошти, а спортивні поля – за гроші обласної скарбниці та спонсорів, — констатував голова ОДА.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
June 2013
 

Навіґація

...