Середа
21 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Пенсіонери-силовики Закарпаття об’єдналися у спілку

У четвер, 18 травня, представники громадської організації «Об’єднання пенсіонерів силових відомств Закарпаття» зустрілися з журналістами.

Голова об’єднання Володимир Коліщак розповів про мету створення цієї структури і цілі, які перед собою ставить колектив однодумців. Зокрема він наголосив, що ще з січня 2016 року вступив у силу закон про перерахунок пенсій колишнім працівникам органів внутрішніх справ, які знаходяться на заслуженому відпочинку, однак до сьогоднішнього дня влада його не виконує. Звісно, це обурило пенсіонерів МВС, які півжиття віддали служінню державі в боротьбі з кримінальним злом, а тепер виявилися непотрібні, отримуючи мізерні пенсії. Тому колишні правоохоронці вирішили створити свою команду, оскільки діючі ветеранські організації при поліції нічого не зробили. Як наголосив виступаючий, такі ГО створені практично в усіх регіонах країни.

Сергій Зеленяк розповів присутнім про грубі порушення закону щодо колишніх правоохоронців, яким ще з початку минулого року мали перерахувати пенсії. І хоча, справа, як то кажуть, зрушилася з місця, однак і тут не обходиться без порушень. Скажімо, перераховують тільки оклад, звання і вислугу. Для окозамилювання навіть призначили ще й мізерну премію: від 2 до 5 відсотків, виключивши з нарахування такий пункт, як надбавку за особливі умови роботи, що є суттєвим порушенням. Тому цей перерахунок є тільки першим етапом.

Василь Довгомеля повідомив, що 24 травня у столиці буде проходити мирна акція колишніх правоохоронців, які прибудуть із усієї держави. Він закликав і закарпатських пенсіонерів, у кого є можливість і бажання, взяти в ній участь.

Іван СІДУН

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
May 2017
 

Навіґація

...