Неділя
25 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

ПЕРЕМОЖЦям «СРІБНОГО МОЛЬБЕРТА»

вручили нагороди

Минулої суботи в фойє ОДА та облради відбулося нагородження переможців ІІ всеукраїнського конкурсу з живопису «Срібний мольберт». До урочистого відзначення талановитої молоді долучилися керівники краю – Геннадій Москаль та Михайло Рівіс, народний депутат України Валерій Лунченко, відомі вітчизняні художники, мистецтвознавці, а також засновники культурно-мистецької фундації «Brovdi Art» Роберт та Наталія Бровді.

Голова облради Михайло Рівіс наголосив: «Срібний мольберт» – це проект, який дає можливість проявити молодим людям свої таланти, поспілкуватися та обмінятися досвідом із ровесниками з інших регіонів України, отримати поради щодо своїх робіт. Також цей захід привертає увагу відомих художників, галеристів, мистецтвознавців, які приходять сюди, аби надати компетентну оцінку представленій творчості та поділитися враженнями з колегами з інших областей».

За словами організаторів заходу, до оргкомітету конкурсу надійшли заявки на участь від близько 350 студентів із 67 навчальних закладів. За підсумками таємного рейтингового оцінювання експертною радою відбірковий етап успішно пройшов 51 претендент. Авторитетне журі оцінювало роботи у трьох номінаціях: «Міський пейзаж», «Портрет» та «Імпровізація». Відтак у кожній із них найкращі (а серед них виявилися й вихованці Закарпатської академії мистецтв) отримали заслужені нагороди. Крім традиційних І – ІІІ місць чимало учасників удостоїлися спеціальних призів від партнерів конкурсу, інформує прес-служба облради.

До слова, в склад журі входили імениті українські художники – Анатолій Криволап, Тіберій Сільваші, академік Андрій Чебикін, метр українського живопису Володимир Микита, відомий мистецтвознавець Галина Скляренко, художники Олександр Бабак, Петро Гулин, Владислав Габда, Володимир Петрашик, ректор Закарпатської академії мистецтв Іван Небесник, голова Закарпатської організації Національної спілки художників України Борис Кузьма.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
May 2017
 

Навіґація

...