Неділя
18 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

«Perpetuum mobile» подарує слухачам естрадно-духовий оркестр філармонії

Цими листопадовими днями естрадно-духовий оркестр Закарпатської облфілармонії відзначає день народження. Кожну таку річницю колектив звик святкувати разом зі своїми шанувальниками. Цього разу публіці представлять нову концертну програму «Perpetuum mobile».

Значення цього словосполучення відоме кожному: такий собі омріяний вічний двигун, здатний із моменту запуску працювати без упину, не потребуючи додаткового надходження енергії. Цим самим музиканти наче підкреслюють, що створений ще у 2005-му, їхній колектив ось уже дванадцять років успішно працює і продовжує нарощувати творчий потенціал. Щоправда, без затрати сил, енергії, таланту і натхнення тут не обійтися. Репетиції і концерти, робота над оновленням репертуару, вдосконаленням виконавського рівня, розширенням творчого діапазону – клопітка щоденна праця, ефективність якої залежить від злагоджених дій усіх учасників колективу. А координує процес керівник оркестру, заслужений артист України Володимир Співак.

На сьогодні колектив уже двічі є лауреатом обласної премії ім. Д. Задора. У його репертуарі музика різних жанрів і епох: від класики до української естради, від джазу до латиноамериканських ритмів, від музики з кіно і мультфільмів до відомих світових хітів.

Тож 30 листопада о 18.30 естрадно-духовий оркестр філармонії запрошує всіх на свою святкову програму «Perpetuum mobile». У концерті прозвучать кращі твори з репертуару колективу, а створити гарний настрій глядачам допоможуть також соліст Євген Цанько (акордеон) та ансамбль мажореток «Акцент» Ужгородського коледжу культури і мистецтв.

Таїсія ГРИСЬ

Свіжий номер газети

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
February 2018
 

...