Неділя
22 квітня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

ПИСЬМЕННИКИ ЗІНІЦІЮВАЛИ

благодійну акцію «Цілюще слово»

Перемагати любов’ю та йти до тих, кому зараз найсамотніше. «Цілюще слово» – так називається благодійна літературно-мистецька акція, яку ініціювала Закарпатська обласна організація Національної спілки письменників України. Цей гарний, незвичний для сьогодення задум підтримало й обласне управління культури.

Найперше така зустріч відбулася у будинку-інтернаті в місті над Латорицею. До свята долучилася і Мукачівська православна єпархія. Сюди приїхали голова обласної організації НСПУ Василь Густі, відомий прозаїк Дмитро Кешеля, а також о. Олександр Монич. Діти незчулися, як самі відважилися зачитати свої вірші. Стали щирими і безпосередніми.

Школи-інтернати, будинки престарілих, соціальні центри – сюди в першу чергу будуть навідуватися письменники зі своїми книжками. Бо це так просто і незвично – без якогось там політичного зиску прийти до таких людей, поспілкуватися з ними. Не нарікати, що письменників у краї мало читають, а самим приходити до читача. Тим більше, такого вдячного, якими цього разу стали мукачівські школярі.

Директор інтернату, заслужений вчитель України Василь Маркулін був вражений реакцією своїх вихованців, несподіваною щирістю і зацікавленістю. А тим часом до «Цілющого слова» хочуть долучитися артисти, музиканти, співаки. І, звичайно, священики.

Марина БОДНАР.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
June 2013
 


...