Неділя
22 квітня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Подивитися у тепловізор можна було минулої п’ятниці в центрі Ужгорода

Сьогодні в Україні відзначають День прикордонника. А напередодні свята, минулої п’ятниці, в Ужгороді відбулися урочистості з цієї нагоди. Охоронці державного кордону організували виставку професійної техніки на площі Театральній в обласному центрі Закарпаття. Крім автомобілів-позашляховиків, снігоходів та квадроциклів, на яких прикордонники вирушають у гори на пошуки порушників кордону, презентували й таке обладнання, як біноклі, тепловізори, прилади нічного бачення. Саме ця техніка, за словами співробітника Чопського прикордонного загону Дмитра Шеховича, на 90 відсотків допомагає прикордонникам виявляти порушників кордону. Але, звісно, тільки тоді, коли вона знаходиться у руках професіоналів.

Упродовж кількох годин кожен охочий міг фотографуватися біля позашляховиків, квадроциклів, подивитися у тепловізор чи прилад нічного бачення. Та найбільший інтерес техніка прикордонників викликала все ж у школярів, які в ту пору якраз поверталися зі свята останнього дзвоника.

У той же час у приміщенні театру ляльок «Бавка» проходила урочиста частина до Дня прикордонника. Вітали охоронців кордону не тільки керівництво Мукачівського та Чопського прикордонних загонів, а й представники обласної влади.

Руслана СНІЖКО.
Фото автора.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
June 2013
 


...