Середа
21 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Подвір’я ужгородського поштамту перетворилося на картинну галерею

УДППЗ «Укрпошта», продовжуючи підтримувати Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) у рамках державної програми та турбуючись про дітей інвалідів України, напередодні Дня захисту дітей провела спільну з фондом акцію задля привернення уваги до дітей з особливими потребами та їхніх талантів.

Акція стартувала одночасно біля голов­поштамтів усіх обласних центрів країни дитячим всеукраїнським флеш-мобом дитячої творчості — малюнок крейдою на асфальті на тему «Ми всі рівні». Працівники Закарпатської дирекції УДППЗ «Укрпошта» запросили ужгородських дітей відзначити це свято на території Ужгородського поштамту.

Головними гостями на святі стали діти з особливими потребами — вихованці медичного соціально-реабілітаційного центру «Дорога життя». На подвір‘ї Ужгородського поштамту малеча з великим задоволенням малювала своє бачення світу, оформлюючи його у вигляді поштової марки.

Це захоплююче видовище змусило нас, дорослих, по-іншому поглянути на світ. Здавалося, наче безліч яскравих марок розкидано по землі. Всі учасники з таким натхненням включилися в процес, що відчували себе рівними, незважаючи ні на що.

Дитячі малюнки були настільки безпосередніми, цікавими та унікальними, що всі їхні автори були нагороджені гарними подарунками та солодощами. Найкращим подарунком для працівників «Укрпошти» стали дитячі щасливі усмішки, а на добру згадку про свято залишилися ще й дитячі малюнки на асфальті подвір‘я Ужгородського поштамту.

Іван СІДУН.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
June 2013
 

Навіґація

...