Середа
25 квітня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Поліцейська шиє ляльок для дітей –

аби доступно донести до них необхідну інформацію

Старший дільничний офіцер, майор Віта Горзов (на фото) – одна з найпомітніших працівників поліції в області, відома серед колег як першопроходець. І зупинятися на досягнутому не збирається!

Вона прийшла тоді ще в міліцію у 1995-му та стала спеціалістом по роботі з комп’ютером у Іршавському міському реєстраційно-експертному відділі. Інженер за освітою, легко давала фору колегам-чоловікам. Вже через два роки змінила напрям – її призначили помічником оперуповноваженого карного розшуку, тож стала першою жінкою-опером у районі. Після цього перейшла на посаду офіцера, відповідального за зв’язки з громадськістю, та створила з нуля структуру роботи зі ЗМІ, стала членом Національної спілки журналістів України. Тепер Віта Горзов – дільничний офіцер, і свої завдання вона виконує найкреативніше та найзавзятіше в області.

У березні 2018-го ювенали та дільничні Іршавщини почали використовувати для роботи з дітьми спеціальних ляльок та навіть розробили спеціальну методику донесення до юних глядачів навчальної програми у театралізованій формі. Їхніх колег зацікавило питання: де можна придбати такі красиві іграшки для навчання? Віта Горзов виготовила їх сама – пошила маленьку поліцейську форму та не упустила жодної деталі! Свою «Даринку» зробила лейтенантом поліції. Жінка жартує: якщо добре працюватиме, то дослужиться до капітана.

Дільничний офіцер шиє ляльок у вільний від роботи час із залишків свого колишнього форменного одягу і впевнена: коли підходиш до роботи з фантазією – це матиме найкращі результати. Вона також розробила авторський дизайн плакатів, білбордів, дитячих закладок та інших графічних матеріалів, які застерігають громадян від шахраїв та в ігровій формі розказують малечі про небезпеки, що чатують у повсякденному житті. Її досвід тепер переймають інші райони Закарпаття. Останній доробок – закладка «Якщо ти в біді – телефонуй на «102», адже в краї стартувала інформаційна кампанія для дітей «Поліцейський – друг дитини». В різних куточках області працівники ГУ НПУ розповідають у школах про те, що в будь-яких підозрілих та небезпечних ситуаціях слід телефонувати на «102», дільничному чи представнику ювенальної превенції.

Віта Горзов працює в селі Білки – саме там народився найвідоміший закарпатець, свого часу найсильніший чоловік світу Іван Фірцак-Кротон, він же Іван Сила. Спадок найкремезнішого чоловіка перейшов у руки сильної жінки. Попри те, що працює дільничним, вона з власної ініціативи постійно проводить заходи спільно з громадою та висвітлює їх у місцевих засобах масової інформації. Вона багато в чому за час своєї роботи в поліції була першою і завжди намагалася стати кращою.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
April 2018
 


...