Субота
17 березня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

«Полярний експрес» і «щедрик» у рок-стилі

Феєричну атмосферу зимових свят збирається відтворити симфонічний оркестр обласної філармонії у своїй програмі «Новорічний експрес».

Кожен номер концерту – наче яскрава музична зупинка. На цьому незвичному маршруті на меломанів чекають казкові персонажі й відомі різдвяні мелодії в різних стилях. Зокрема цикл скрипкових концертів А. Вівальді буде представлений частиною «Зима» в оригінальній транскрипції: соло на ксилофоні виконає Олександра Макарова (Мукачево). Не менш популярним для широкого загалу є й мультфільм «Полярний експрес», музичну сюїту до якого написав відомий голлівудський продюсер Алан Сільвестрі. Звучатимуть і саундтрек із різдвяної комедії Джона Вільямса «Один вдома», «Катання на санях» американського композитора Лероя Андерсона, «Зимові чари», «Лускунчик» та «Щедрик» у рок-стилі Боба Філліпса.

Безперечною окрасою вечора стане наша талановита співачка, лауреат міжнародних конкурсів Мар’яна Гаврилко. Випускниця Ужгородського музучилища ім. Д. Задора та Львівської муз­академії ім. М. Лисенка, володарка чудового драматичного сопрано, вона дебютувала на львівській сцені з партією Тетяни в опері «Євгеній Онєгін» П. Чайковського. У творчому доробку артистки й численні сольні та камерні концерти, участь у благодійних акціях, спільні виступи з іншими виконавцями, зокрема з сестрою Галиною, яка також є професійною співачкою. Цього разу Мар’яна Гаврилко подарує землякам «Чардаш Розалінди» з оперети «Летюча миша» Й. Штрауса та неаполітанську пісню «Funiculi Funicula» Луїджі Денца.

Отже, не пропустіть «Новорічний експрес», який вирушить у музичну подорож 21 грудня о 18.30. Концертні твори супроводжуватимуться демонстрацією відео, тож веселий і приємний сімейний відпочинок вам гарантовано!

Таїсія ГРИСЬ

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
December 2017
 


...