Неділя
18 березня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Понад 450 питань розглянули депутати облради цьогоріч на сесіях

Під час минулотижневого засідання сесії облради головуючий Михайло Рівіс доповідав перед депутатським корпусом про роботу ради за рік – із грудня 2016-го понині.

Так, за цей час проведено 5 сесій, загалом відбулося 11 пленарних засідань облради, на яких розглянули понад 450 різнопланових питань. Це в понад півтора раза більше, ніж за відповідний період минулого скликання. Достатньо високою є активність відвідування крайовими обранцями пленарних засідань – в середньому більше 50 депутатів.
За звітний період на контро­лі в облраді перебувало 96 ре­гіональних програм, у тому числі ухвалили 22 нові – зокрема економічного й соціального розвитку Закарпаття на 2017-й; розвитку малого й середнього підприємництва; підвищення ефективності функціонування аеропорту «Ужгород»; благоустрою населених пунктів краю; забезпечення молоді, учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб житлом тощо. Вносили також зміни й доповнення до 58 діючих актуальних програм щодо обсягів їх фінансування та змісту діяльності. Цей показник майже утричі вищий за відповідний період роботи ради минулого скликання.

Прийняла рада й низку програм задля активізації транс­кордонного та міжрегіонального співробітництва – між Закарпатською областю (Україна) та округом Верхня Франконія (Німеччина); спільних дій Пряшівського самоврядного краю та Закарпатської ОДА й обласної ради; фінансового забезпечення розвитку транскордонної співпраці органів місцевого самоврядування Закарпатської області; а ще – виконавчий протокол до Меморандуму про співпрацю між Закарпатською облдержадміністрацією, обл­радою та Кошицьким самоврядним краєм; меморандум про міжрегіональну співпрацю між Полтавською, Закарпатською та Івано-Франківською обласними радами.

Окрім цього, прийняте рішення «Про вступ до Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» сприяє розвитку громад, підвищенню ефективності транскордонної співпраці та залученню додаткових коштів для розвит­ку регіону. Відбулося також розширення співробітництва з чеськими Краловоградецьким та Устецьким краями – підписані двосторонні договори про співпрацю; встановлене партнерство з Югоморавським краєм.

Обласна рада й надалі працює в напрямі розвитку ділової прикордонної інфраструктури, поглиблення міжнародного й транскордонного співробітництва та співпраці між місцевими й регіональними громадами країн-сусідів. Внаслідок цього протягом звітного періоду разом із зарубіжними партнерами реалізували понад 10 інвестиційних проектів, інформує прес-служба облради.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
December 2017
 


...