Неділя
25 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

ПРАПОРИ УКРАЇНИ ТА ЄС

урочисто підняли з нагоди схвалення безвізу для нашої держави та Дня Європи

У четвер в Ужгороді на площі Народній відбулася урочиста церемонія підняття Державного прапора України та прапора ЄС із нагоди схвалення безвізового режиму для нашої держави та відзначення Дня Європи.

У церемонії взяли участь представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, дипломати європейських країн, учасники АТО, переможці студентських олімпіад, представники культури й науки, політичних партій та об’єднань громадян, релігійних організацій, мешканці та гості міста.

Почесну місію підняття жовто-блакитного стяга виконав учасник АТО старший лейтенант Андрій Акімов, нагороджений державною нагородою «Захиснику України». Після цього під звуки гімну Європи прапор ЄС підняли голова ОДА Геннадій Москаль, голова облради Михайло Рівіс, ужгородський міський голова Богдан Андріїв, Надзвичайний і Повноважний посол Хорватії в Україні Томіслав Відошевіч та учні – переможці четвертого етапу всеукраїнських предметних олімпіад Джессіка Німець і Андріан Лукач.

Вітаючи присутніх із прийнятим ЄС рішенням про скасування віз для українців, Геннадій Москаль підкреслив, що це свідчення європейського вибору нашої держави: «Сьогодні Україна, захищаючи свій суверенітет та територіальну цілісність, захищає і європейську цивілізацію. Ми щиро дякуємо європейським друзям за підтримку нашого народу в ці складні часи. Ми знаємо, що завдяки спільним зусиллям вистоїмо й переможемо!» Присутніх також привітали Михайло Рівіс та Богдан Андріїв, повідомляє прес-служба ОДА.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
May 2017
 

Навіґація

...