Середа
21 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Представники УВКБ ООН вивчали на Закарпатті потреби біженців

У нашій області з моніторинговим візитом перебували члени делегації Регіонального представництва управління Верховного комісара ООН у справах біженців у Білорусі, Молдові та Україні. З ними передусім зустрілися начальник Головного управління Державної міграційної служби в Закарпатській області Ігор Михайлишин та начальник управління у справах біженців ГУДМС Микола Товт.

Експерти відзначили, що Закарпаття — серед лідерів інтеграційних процесів стосовно біженців. Нагадали, що нещодавно було затверджено регіональний «План заходів щодо інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, в українське суспільство на період до 2020 року». Представники УВКБ ООН висловили з цього приводу переконання, що заплановані заходи не залишаться декларативними, а перейдуть у площину практичної реалізації.

Мова йшла про проблемні моменти, з якими стикаються працівники міграційної служби при роботі з шукачами притулку. Зокрема, це брак кваліфікованих перекладачів. Потребує зміцнення і матеріально-технічна база управління, яке опікується біженцями. Ігор Михайлишин передав представникам УВКБ ООН відповідні пропозиції, направлені на покращення роботи з цією категорією іноземних мігрантів.

Також члени делегації відвідали Пункт тимчасового розміщення біженців у Мукачеві та Перечині.

Ольга ПОШТАК.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
June 2013
 

Навіґація

...