Неділя
18 березня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Представники «Сходу» – абсолютні чемпіони Першої ліги

На виноградівському стадіоні «Юність» відбулися матчі між кращими командами дорослих та юнацьких складів східної та західної зон першої ліги за звання абсолютного чемпіона Закарпаття з футболу в першій лізі.

Першими на поле вийшли юнацькі колективи – «Бобовище» та «Карпати» (Дубове). Представники східної зони розпочали матч активніше за бобовищанців, але забили вже після половини тайму – на 18-й хвилині відзначився «карпатівець» Іван Носа, та ще до завершення першої половини гри рівновагу встановив Євген Коструб.

Початок другого тайму знову був за «Карпатами», гравці котрих – Микола Лукач та Іван Декет – двічі вразили ворота «Бобовища». На 58-й хвилині забивний нападник колективу з мукачівщини Є. Коструб скоротив відставання до одного м’яча, та за 8 хвилин до кінця зустрічі Мирослав Фреган робить результат 4:2 – на користь «Карпат». Здавалося, що перемога вже нікуди не дінеться від футболістів із Дубового, та до завершення матчу Євген Коструб зумів двічі забити й зрівняв рахунок – 4:4. Тож титул абсолютного чемпіона команди визначали в серії післяматчевих пенальті, де фортуна була на боці «Карпат». Із 4:2 в серії пенальті перемогли юнаки з Дубового.

У матчі дорослих колективів за цей титул змагалися гравці ясінянської «Говерли» та «Бобовища». Говерлянці разом із собою привезли колоритну групу підтримки в яскравих гуцульських костюмах – петеках та вишиванках.

Можливо, саме вони надихнули горян на гру, бо вже на 7-й хвилині «Говерла» відкриває рахунок. Далі «слово взяв» граючий тренер Василь Терпак, який зробив у поєдинку хет-трик на 32, 44 та 55-й хвилинах. Бобовищанці відповіли лише одним влучним пострілом ще в першому таймі, скоротивши відставання, але Василь Терпак приніс перемогу саме колективу з Ясіня.

Тож абсолютним чемпіоном першої ліги серед юнаків стає ФК «Карпати» (Дубове), а в дорослих – «Говерла» (Ясіня).

Участь у церемонії нагородження взяли голова ФФЗ Іван Дуран, його заступник Віктор Качур, заступник міського голови Виноградова Василь Ціцей.

Михайло АРДАНИК

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
November 2017
 


...