Понеділок
22 січня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Представники «Сходу» – абсолютні чемпіони Першої ліги

На виноградівському стадіоні «Юність» відбулися матчі між кращими командами дорослих та юнацьких складів східної та західної зон першої ліги за звання абсолютного чемпіона Закарпаття з футболу в першій лізі.

Першими на поле вийшли юнацькі колективи – «Бобовище» та «Карпати» (Дубове). Представники східної зони розпочали матч активніше за бобовищанців, але забили вже після половини тайму – на 18-й хвилині відзначився «карпатівець» Іван Носа, та ще до завершення першої половини гри рівновагу встановив Євген Коструб.

Початок другого тайму знову був за «Карпатами», гравці котрих – Микола Лукач та Іван Декет – двічі вразили ворота «Бобовища». На 58-й хвилині забивний нападник колективу з мукачівщини Є. Коструб скоротив відставання до одного м’яча, та за 8 хвилин до кінця зустрічі Мирослав Фреган робить результат 4:2 – на користь «Карпат». Здавалося, що перемога вже нікуди не дінеться від футболістів із Дубового, та до завершення матчу Євген Коструб зумів двічі забити й зрівняв рахунок – 4:4. Тож титул абсолютного чемпіона команди визначали в серії післяматчевих пенальті, де фортуна була на боці «Карпат». Із 4:2 в серії пенальті перемогли юнаки з Дубового.

У матчі дорослих колективів за цей титул змагалися гравці ясінянської «Говерли» та «Бобовища». Говерлянці разом із собою привезли колоритну групу підтримки в яскравих гуцульських костюмах – петеках та вишиванках.

Можливо, саме вони надихнули горян на гру, бо вже на 7-й хвилині «Говерла» відкриває рахунок. Далі «слово взяв» граючий тренер Василь Терпак, який зробив у поєдинку хет-трик на 32, 44 та 55-й хвилинах. Бобовищанці відповіли лише одним влучним пострілом ще в першому таймі, скоротивши відставання, але Василь Терпак приніс перемогу саме колективу з Ясіня.

Тож абсолютним чемпіоном першої ліги серед юнаків стає ФК «Карпати» (Дубове), а в дорослих – «Говерла» (Ясіня).

Участь у церемонії нагородження взяли голова ФФЗ Іван Дуран, його заступник Віктор Качур, заступник міського голови Виноградова Василь Ціцей.

Михайло АРДАНИК

Свіжий номер газети

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
February 2017
 

...