Неділя
22 квітня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

ПРОДАЛИ ПРЯНИКОВИЙ БІОФАК ТА ДЕРЕВ’ЯНІ ЦЕРКВИ

заради здоров’я ужгородки

У «Совиному гнізді» в Ужгороді успішно пройшов Перший фестиваль пряників на Закарпатті, який тривав із 15 по 17 грудня. Він мав живих талісманів – ведмедів Ферка та Шонія. Діти не відпускали їх ні на хвилину: фотографувалися, водили й показували територію.

Після відкриття свята винесли у скрині закарпатський пряник із емблемою Ужгорода. Стояв, як експонат. Хоч локація фесту була невелика, можна було знайти різні подарунки – від ведмедиків, «маш» і казкових героїв (від 15 грн), до наборів із пряничними фігурками з фільмів (200 грн). Були й майстер-класи з їх виготовлення. Зібралося до 20 виробників із Ужгорода, Хуста, Сваляви, Перечина, Мукачева.

А від пряникової експозиції, яка займала величезний стіл, очей не відірвати. Виставили понад 40 експонатів, серед яких і біологічний факультет УжНУ (раніше Василіанський монастир), філармонія, церкви, всипані «снігом», старовинні ліхтарі.  Поміж пряничними архітектурними витворами їздив іграшковий потяг. Таке собі містечко без жителів. Туризмо­знавець Федір Шандор розповів, що спеціально ускладнили завдання: хотіли закарпатського колориту, впізнавані будівлі, а не просто пряникові будиночки. Ці всі експонати в останній день фесту продали. Але про це згодом.

Діяло й кафе «У Ферка» від Руху підтримки закарпатських військових. Волонтерки напек­ли-наварили голубців, млинців, бульйону, а ще глінтвейн. Люди залюбки пригощалися. До того ж тут була святкова фотозона з ведмедем, а також стіл із безпрограшною лотереєю і виробами хенд-мейд (декоровані пляшки, новорічні прикраси, плетені сніжинки). У підсумку за три дні заробили 11 тисяч 77 грн. Із них 1000 перерахували на придбання для бійців 128-ї бригади водяного насосу, 5 тисяч – на реабілітацію Руслана Кашиці, ще 5 тисяч – для Наталії Пехньо, яка потребує пересадки кісткового мозку.

Саме заради цієї ужгородки й влаштували аукціон пряникових шедеврів. Найдорожче продали біофак, який виготовила Каміла Корник, – за 1500 грн. Загалом же заробили 23 400 гривень, 50 євро, 70 доларів.

Керівник «Турінфоцентру» Олександр Коваль, котрий разом із Олександром Ляхіним із ТМ «Закарпатський пряник» був організатором фесту,  зазначив: одна з цілей, яку переслідує свято, – показати, що за кожним смаком стоїть людина, яка створює продукт. «І щоб Закарпаття асоціювали не тільки з вином, сиром, коньяком, а й із пряниками.

Оксана ШТЕФАНЬО
Фото автора

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
December 2017
 


...