Неділя
18 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Профспілка соціальної сфери організовує поїздки за маршрутом вихідного дня

Про організацію змістовного дозвілля своїх спілчан постійної дбає Закарпатське територіальне профоб’єднання працівників соцсфери. У практику роботи первинок за доброю традицією увійшло проведення колективних виїздів за маршрутом вихідного дня, під час яких працівники глибше пізнають рідний край. З ініціативи голови територіального профоб’єднання Людмили Ляпіної витрати транспортних послуг під час кожного виїзду бере на себе обласна профорганізація.

Безумовно, окрасою Закарпаття є Синевирське озеро, в чому переконалися як закарпатці, так і численні гості нашого краю. Саме сюди пролягав маршрут вихідного дня працівників Виноградівського райуправління праці та соціального захисту населення. Вони на власні очі побачили цю перлину Карпат, гарно відпочили.

Задоволеними такою ж колективною поїздкою залишилися і працівники Великоберезнянського центру з обслуговування непрацездатних одиноких громадян похилого віку.

До професійного свята – Дня працівників соціальної сфери – цікаву мандрівку історичними і культурними місцями краю здійснили працівники Ужгородського міського центру зайнятості. Вони побували в місті над Латорицею, Мукачівському і Берегівському районах.

Сергій БАРАНЧИКОВ

Свіжий номер газети

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
February 2018
 

...