Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

«ПРОСПЕКТ» –

ФУТЗАЛЬНИЙ чемпіон краю

Ужгородська футзальна ліга знову вирішила порадувати шанувальників феєричним матчем за звання абсолютного чемпіона Закарпаття в цьому виді.

В ужгородському спорткомплексі «Юність» 1 травня зустрічалися переможець суперліги УФЛ «Проспект» (на фото) та чемпіон області з футзалу мукачівський «Алекс».
Рівна гра тривала лише 14 хвилин, а далі «Проспект» зумів відкрити лік голам – Євген Добровольський та Робет Гегедош роблять рахунок 2:0 на користь своєї команди. А вже в другому таймі перевага проспектівців втілилася ще в 5 забитих м’ячів. Номінальні господарі дозволили мукачівцям вразити власні ворота лише двічі – у складі «Алекса» авторами голів стали Сергій Кундрик та Володимир Бабич. Тож 7:2 – перемога «Проспекта». По завершенні матчу віце-президент Асоціації футзалу України Вадим Каганов привітав учасників із хорошою грою і вручив нагороди. Також визнали кращих у складі обох команд: у «Алекса» – Володимир Бабич, у «Проспекта» – Юрій Славік. Головний приз матчу – суперкубок – отримав капітан команди-переможця Євген Костик.