Понеділок
19 березня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Просто поставити «лайк» достатньо

було на виставі в Ужгороді

Днями в театрі для дітей в Ужгороді відбулася прем’єра моновистави актора Київського театру ім. Лесі Українки Юрія Дяка «Лайкнутий» режисера Девіса Колбергса.

В актора від нашого міста чудові враження. Воно нагадує йому Європу чистою набережною, вузенькими вуличками та відсутністю висоток, які є в столиці.

Юрій Дяк грав Олександра Сніжка, залежного від соціальних мереж. Замість того, щоб вільний час приділяти близьким, він витрачав його у «Фейсбуці». Але одного разу йому наснився сон, де його голос не був чутний у телефоні, а повідомлення в соцмережах не відправлялись. Парубок спочатку не приділив цьому увагу, аж поки його близькі не починали публікувати сумні пости. У новинах показують, що Олександр загинув у автокатастрофі. Потім на сцені відбувається гра ефектів: екран вмикається та вимикається, з’являється зображення годинника... Хлопець благає небеса повернути час назад. Аж раптом він прокидається. Йому телефонує начальник, і Олександр шалено радіє. Після завершення розмови він дзвонить своїй дівчині й щиро зізнається у почуттях.

Актор дуже добре передав емоції героя. І хоч він грав один, вистава була напрочуд динамічною та інтригуючою. Вона порушує проблему сучасної інтернет-залежності молоді та показує ситуації, в яких кожен може впізнати себе...

Антоніна ЗЕЛЕНЕЦЬКА

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
December 2017
 


...