Четвер
22 березня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

провів йосип борто

21 лютого перший заступник голови облради Йосип Борто провів прийом громадян із особистих питань. До нього прийшло більше 20 осіб.

Кожного привела своя біда, але більшість просили допомогу на лікування в рамках обласної програми «Турбота».

До прикладу, ужгородка Маріанна К. має ракове захворювання. Пройшла хіміо-, гормоно-, імунотерапію, а на оздоровлення бракує коштів. Нора Ш. через побутову травму мала операцію з перелому гомілкової кістки. Анастасія Ш. просила придбати слуховий апарат для сина Артурчика. Пенсіонерці Тетяні Р. після стенування серця необхідний реабілітаційний курс, а грошей нема. Лідія К. зізналася, що ніколи не просила, але нинішні реалії змусили: потребує щоденного лікування через кілька недуг. Володимир З. має хворобу обох легень. Ольга П. прооперована в нейрохірургії. Розповідала, що вони з чоловіком інваліди, але взяли кредит на її лікування.

Олену П. із с. Ділок Мукачівського району прооперували в Національному інституті раку. А Георгій К. із Н.Давидкова переніс інсульт. Багатодітна мати Оксана К. із Пацканьова Ужгородського району також потребує підтримки. Пенсіонерка Наталія Р. із Середнього страждає на кардіосклероз, гіпертонічне захворювання та злоякісне утворення, а лікуватися нема за що...

Йосип Йосипович вислухав усіх заявників, щиро підтримав їх у труднощах, які вони долають. Багатьом допоміг невідкладно, а загалом усі звернення взяв на контроль, вони будуть розглянуті згідно з чинним законодавством.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
February 2018
 


...