Неділя
22 квітня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Пункти пропуску готуються до літнього туристичного сезону

Нещодавно було оновлено план заходів щодо благоустрою пунктів пропуску на території Закарпатської області. Він, як пояснив в.о. начальника управління з питань європейської інтеграції та туризму і курортів при Закарпатській облдержадміністрації Олександр Марченко, охоплює низку найбільш нагальних кроків, які потрібно реалізувати до початку туристичного сезону.

Так, мова йде про освітлення під’їздів до пунктів пропуску, встановлення дорожніх знаків та оновлення дорожньої розмітки, проведення косметичних ремонтів, оновлення залів очікування та ремонти вбиралень. На останніх, до речі, акцентувалася особлива увага на нараді в Закарпатській ОДА, яка проходила за участі представників прикордонних загонів, Львівської залізниці, Служби автомобільних доріг.

Проте головною проблемою, як зазначалося тут, усе ще залишаються дороги до міжнародних пунктів пропуску та стан асфальтного покриття. Як повідомив перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Закарпатській області Василь Заєць, нині дорожники займаються цим. Так, уже незабаром буде ліквідована ямковість на дорозі до пункту пропуску у Великому Березному. Заплановані також роботи на мості через річку Тису в пункті пропуску Чоп—Загонь.

— Вам слід посилити контроль над якістю виконання ремонтних робіт, — звернувся до представника Служби автомобільних доріг перший заступник голови ОДА Ігор Свищо. – Я розумію, що кошти, які ми отримуємо, не можуть повністю покрити всі наші потреби. Однак кошти є, і їх необхідно використовувати. Адже без розвиненої дорожньої інфраструктури розвиток туризму, популяризацію краю нині уявити неможливо.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
June 2013
 


...