Середа
25 квітня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

ПИСАНКИ МАЛЮВАТИ ВЧИЛИСЯ…

переважно чоловіки 

ГО «Наше місто – рідний дім» вкотре провело майстер-клас із писанкарст­ва. На початку минулого тижня малеча вчилася наносити візерунки воском на куряче яйце. У неділю ж майстер-клас відбувся для дорослих у «PRO PUB». І більшість присутніх на ньому становили… чоловіки. Як виявилося, вони також мають неабиякий хист до цього мистецтва!

Спонсором заходу був Віталій Фещенко. «Я побачив статтю в інтернеті, що ця організація провела такий майстер-клас. Хотілося й самому якось долучитися, зібрати бажаючих вдосконалити свої уміння в цій техніці виконання. Приємною несподіванкою стало те, що бажаючими виявилися представники сильної статі, хоча зазвичай жінки ретельніше готуються до Великодня. Техніку, яку представив для нас майстер із писанкарства Роман Пилип, мені давно відома. Я й сам полюбляю вдома перед Великоднем використовувати такий вид нанесення візерунка на яйце воском”, – розповідає він.

Учасникам сподобався творчий процес, адже це підсилює відчуття свята, що наближається. «Вперше спробував взятися за писачок і ним помалювати, тим більше на яйці. За допомогою цього майстер-класу тепер я знаю, чим зайняти свою родину під час Страсного тижня. Це оригінальний спосіб згадати давні звичаї”, – розповідає учасник заходу Сергій Андропов.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
April 2018
 


...