Субота
17 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Ринок праці Закарпаття потребує кваліфікованих робітників

В краї відчувається дисбаланс між попитом на робочу силу та пропозицією, адже молодь здебільшого прагне отримати вищу освіту, а ринок праці нині потребує робітничих кадрів.

Тож фахівці служби зайнятості працюють над тим, аби зорієнтувати молодих людей у виборі майбутньої професії – щоб ті стали затребуваними та успішними фахівцями. Про це під час брифінгу в ОДА повідомив директор обласного центру зайнятості Юрій Фущич. Він зазначив: «В Україні 50 відсотків молоді працює не за професією, бо вибір часто робиться наосліп. Він неусвідомлений, помилковий, часто ситуативний, і саме це – чи не основна причина високого рівня безробіття. Тому ми розпочали інформаційну кампанію з професійної орієнтації абітурієнтів та старшокласників, яка допоможе молоді визначитись із найбільш підходящою для них професією».

За словами Ю. Фущича, в будь-якому з п’ятнадцяти центрів зайнятості Закарпаття можна безкоштовно пройти тестування для визначення своїх здібностей та схильностей до тієї чи іншої професії. Нині спостерігається збільшення кількості вакансій на підприємствах області. Найбільший попит – на кваліфікованих робітників із інструментом, швачок. Збільшення розміру «мінімалки» зумовило підняття заробітної плати, яку пропонують роботодавці в заявлених вакансіях, повідомляє прес-служба ОДА.

Свіжий номер газети

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
February 2018
 

...