Вівторок
18 грудня 2018 р.

«СЕВЛЮШ» – ЛІДЕР ПЕРШОЇ ПОЛОВИНИ СЕЗОНУ

03.07.2018 - 11:57

11-й тур чемпіонату Закарпаття, який завершував перше коло у вищій та першій східній лігах, стартував ще в четвер матчем вищелігових колективів ФК «Ужгород» та МФА (Мукачево), в якому господарі впевнено перемогли мукачівців – 5:1 (юнаки – 0:1).

Гості ніби й тримали конт­роль над м’ячем, навіть в одній із атак мали претензії на призначення пенальті, однак арбітр повважав, що кіпер ужгородців зіграв у м’яч. А от уміло реалізовували свої нагоди саме господарі. Вже до завершення першого тайму рахунок був 2:0 на користь «Ужгорода», а після перерви команда з обласного центру ще тричі святкувала взяття воріт мукачівського колективу. У відповідь гості зуміли-таки одну нагоду реалізувати, вийшов «гол престижу».

Гарячим був матч у Рахові, де місцеві «Карпати» приймали «Поляну». Гості вже на 9-й хвилині відкрили рахунок, та ще до перерви господарі не лише відновили паритет, а й вийшли вперед. У складі останніх уже в третьому матчі поспіль відзначається Юрій Яремчук, який завдяки дублю потрапляє до списку кращих бомбардирів «вишки». А «Карпати» наприкінці першого кола здобувають третю вікторію і наздоганяють за очками полянців (юнаки – 7:0).

Лідер чемпіонату виноградівський «Севлюш» удома «каменя на камені» не залишив від іршавської «Бужори». Сім разів господарі реалізували свої нагоди й зберегли ворота на замку. Тож саме виноградівці йдуть на літній відпочинок як фаворити (8:0).

Продовжується «чорна смуга» з поразок для концгазівського «Вітязя». Цього разу команда з Ужгородщини зазнала фіаско в Хусті від місцевої «Оболоні». Господарі зуміли провести швидкий гол ще на 2-й хвилині. Як виявилося, цей м’яч став вирішальним у цьому двобої. Гості хоч і атакували більше, проте забити не зуміли, навіть догравали поєдинок у меншості через вилучення. «Оболонь» отримала третю перемогу в сезоні й обійшла «Вітязь» у турнірній таблиці (1:1).

«Середнє» на виїзді в Тячеві без надпроблем у зустрічі з місцевим ДЮСШ кладе до кишені три залікові бали. Гості тричі вражали ворота тячівської команди й зберегли власні в недоторканості (юнаки – 0:2). Середнянці знову повертають собі другу сходинку, потіснивши звідти «Ужгород».

Турнірне становище: «Севлюш» – 28 очок; «Середнє» – 24; «Ужгород» – 22; «Вільхівці» – 17; МФА – 14; «Бужора» – 13; «Поляна», «Карпати» – по 12; «Оболонь» – 9; «Витязь» – 7; ДЮСШ Тячів – 1.

У першій лізі західної зони маємо такі результати: «Фаворит» (Шишлівці) – «Заріччя» – 1:2 (юнаки — 3:2); «Гірник» (Рокосово) – «Колос» (Іванівці) – 0:4 (0:1); «Невицький замок» – «Сільце» – 5:1 (0:6); «Бобовище» – «Сокіл» (Кінчеш) – 1:0 (3:1); «Дерцен» – «Боржава» (Довге) – 5:0 (-:+); «Колос» (Ракошино) –«Нижній Коропець» – 2:4 (0:6). Турнірне становище: «Бобовище», «Колос» (Іванівці) – 25 очок; «Н. Коропець» – 22; «Дерцен» – 20; «Боржава» – 19; «Сокіл», «Колос» (Ракошино) – по 17; «Заріччя» – 14; «Сільце» – 10; «Невицький замок» – 7; «Карпати» – 6; «Гірник» – 5; «Фаворит» – 1.

У східній зоні теж відбулися цікаві матчі. У цьому турі першої поразки в сезоні зазнав лідер – «Вишково», який у напруженій боротьбі поступився в Білій Церкві місцевій «Вікторії». Осічкою вишківчан скористалися «Карпати» (Дубове), які в рідних стінах розгромили тересвянський «Авангард». Результати матчів такі: «Діброва» (Нижня Апша) – «Беркут» (Бедевля) – 3:1 (0:0); «Карпати» (Дубове) – «Авангард» (Тересва) – 7:1 (2:0); «Терново» –«Велика Копаня» – 2:4 (0:1); «Говерла» (Ясіня) – «Великий Бичків» – 3:1 (2:0); «Вікторія» (Біла Церква) – «Вишково» – 3:2 (4:1); «Іза» – «Золотарьово» – 2:0 (0:2). Турнірне становище: «Карпати» – 28; «Вишково» – 26; «Говерла», «Вікторія» – по 21; «Копаня» – 20; «Іза» – 15; «Діброва» – 14; «Авангард», «Золотарьово» – по 13; «Терново» – 10; «Бичків» – 7; «Беркут» – 3.

У першому колі відбудуться ще два тури (12-й та 13-й) в першій лізі західної зони.

Семен МИХАЙЛИК

На фото: Нападник «Севлюша» Михайло Чедрик бореться з захисником «Бужори» Юрієм Каганцем.