Понеділок
19 березня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

«ШАХОВА ЛІГА»

у Берегові пройшла вдруге

Голова шахової федерації м. Берегово Степан Буній виступив із ініціативою створення в рідному місті так званої «Шахової ліги». Суть заходу – в проведенні триетапного масового турніру, в якому беруть участь юні шахісти практично з усіх місцевих шкіл. Дебют ліги відбувся торік і пройшов блискуче. А нещодавно на базі Берегівської ЗОШ №6 пройшов перший етап «Шкільної ліги 2017 – 2018».

У змаганні взяли участь практично всі юні шахісти міста з п’яти загальноосвітніх шкіл і української та угорської гімназій – загалом 60 юних спортсменів.

Найсильнішою шаховою дружиною виявилася збірна ЗОШ №1, яку представляли Кирило Соболь, Артем Комарницький та Владислав Фіцай. Ця команда впевнено посіла перше місце і стала переможцем першого етапу ліги. Юні чемпіони отримали головний турнірний приз – почесний перехідний кубок, який вручив берегівцям міжнародний гросмейстер із Ужгорода, екс-чемпіон України, дворазовий чемпіон світу серед ветеранів Володимир Охотник. «Срібло» виборола ЗОШ №5, на третій сходинці – юні шахісти української гімназії.

Напруга турнірної боротьби підсилювалася тим, що учасники боролися не лише за командні місця, а й за особисті. Серед хлопців до трійки призерів увійшли Кирило Соболь, Артур Сінний та Владислав Фіцай. У дівчат чемпіонкою ліги стала Елеонора Пустої, а її головні конкурентки Олександра Деяк та Юліана Іллейш посіли відповідно друге та третє місця.

Організатори не обійшли увагою і наймолодших. Серед гравців до 10 років до призової трійки увійшли Артем Комарницький, Віктор Антоні та Володимир Мушка.

Призери першого етапу берегівської «Шахової ліги» в усіх номінаціях були нагороджені грамотами, медалями та отримали в подарунок ваучери вартістю 300 гривень від головного спонсора змагання – магазину електротоварів «Monte Carlo».

А попереду в юних берегівських шахістів черговий – другий етап змагання, який відбудеться вже після Нового року, 23 лютого, на базі ЗОШ №4.

Аркадій ВОРОВИЧ

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
December 2017
 


...