Неділя
22 квітня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

ЩИРИЦЯ МИЛІША СЕРЦЮ,

НІЖ ПШЕНИЦЯ

Ще на початку року держкомпанія «Украгроконсалт» заявила, що земельні площі в Україні, та й у цілому світі, під традиційними зерновими скорочуватимуться, і пропорційно зменшуватиметься їх валове виробництво. Пояснюють це тим, що останнім часом зріс попит на рідкісніші олійні культури.

На Златоуста в полі має бути пусто

Наочним прикладом цього є вирощування екзотичної для нас зернової рослини – амаранту (його слов’янська назва – щириця) на полях колишнього колгоспу «Квасівський».

У давнину серед слов’ян побутувало прислів’я: «На Івана Златоуста (свято відзначається 26 листопада) в полі має бути пусто». Очевидно, малося на увазі, що всі зернові доти слід зібрати, а поля зачистити від післяжнивних залишків. Сучасні землероби пішли далі: вони до цього дня не тільки зберуть урожай, а й посіють озимину – на цей час її сходи вже сягають 7 – 10 см. Однак є і винятки, скажімо, амарант, яким засіяні квасівські поля, збирають пізньої осені й навіть у грудні. Річ у тім, що вегетаційний період щириці триває 90 – 160 днів.

Як і на більшості територій ризикованого (скажімо, через часті повені) землеробства, рілля після її розпаювання тут ущент заросла чагарниками. Ділянки колишнього СТОВ «Боржава» з 2005 року переважно не оброблялися. Сотні гектарів роками не приносили пайовикам і громаді ніякого прибутку. Ситуація змінилася, коли до місцевих мешканців звернувся керівник сільськогосподарського підприємства «Органік-Агро» Олександр Іщенко й запропонував видати йому землю в оренду на сім років. Хотів на десять літ, але обачні селяни вирішили зменшити строк, мовляв, береженого й Бог береже…

Органічні продукти – їжа XXІ століття

Відразу після оформлення договорів оренди команда пана Іщенка взялася до роботи. Бригада, озброєна сокирами та бензопилами, вирубувала кущі. Відтак на допомогу прийшли механізатори – викорчували пеньки, усе згодом спалили. «Попіл – це відмінне калійно-фосфорне добриво з домішками вапняку та різних мікроелементів», – нагадав пан Іщенко. Слід підкреслити, що ця агрофірма вирощує суто органічну продукцію, тобто не використовує хімічні добрива, гербіциди, фунгіциди, інсектициди тощо. Все виробництво сертифіковане відповідно до вимог Закону про «Виробництво органічної продукції».

Амарантові поля у надійних руках

Трудяться тут механізатори колишнього місцевого колгоспу: Степан Горонгозов, Юлій Глеба та Василь Сароз. Усі вони висококласні спеціалісти, можуть працювати на різних тракторах і комбайнах. Посильну допомогу у становленні новітньої латифундії надає колишній головний бухгалтер СТОВ «Боржава» Василь Ворчак.

Наразі агрофірма придбала майнові паї колишніх колгоспників і планує побудувати на території екс-молочно-товарних ферм птахокомплекс із вирощування курчат-бройлерів. Процес виробництва хочуть максимально автоматизувати. Комп’ютерне обладнання контролюватиме весь цикл вирощування – від дозування кормів до періодичності годівлі, не кажучи вже про температурний режим. Дай Боже, щоб так сталося, тоді квасівцям не доведеться покидати рідні домівки і їхати на заробітки у близькі й заморські країни.

Амарант – для здоров’я

Довідка. Валовий збір амаранта у світі за останнє десятиліття зріс у сто разів. Вчені-аграрії називають його зерном XXІ століття, оскільки за кількістю поживних речовин воно значно випереджає пшеницю та жито, характеризується високим вмістом білка, лізину та інших важливих для організму людини амінокислот. Також амарант містить велику кількість заліза, кальцію, магнію, фосфору і калію, які сприяють лікуванню серцево-судинної, нервової й опорно-рухової систем та є важливими елементами в раціоні вагітних жінок. Окрім того, це джерело вітамінів В, А, Е , С. До слова, їх вміст у щириці вдвічі вищий, ніж у вівсяних висівках.

Михайло ПАПІШ, Еміл ТУРАНІ
Берегівщина

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
December 2017
 


...