Субота
24 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Шестеро закарпатців

отримали державні нагороди

Кількох мешканців нашого краю відзначили найвищими президентськими нагородами. Почесну місію їх вручення 3 жовтня в камінному залі облдержадміністрації виконав голова ОДА Геннадій Москаль.

Серед «іменинників» троє представників сфери культури. Так, згідно з Указом Президента, почесне звання «Народний художник України» присвоєно митцю Степану Шолтесу. Мирослава Росул, яка працює в галузі cтанкової та мініатюрної керамічної скульптури, стала заслуженим художником України. А звання «Заслужений артист України» присвоєно співачці та фольклористці Вірі Гамазі (Баганич), яка у 60-х роках минулого століття перша виконала на професійній сцені народну баладу «Пливе кача по Тисині». Згодом пісню творчо опрацював відомий гурт «Піккардійська терція», а з 2014-го вона перетворилася на народний реквієм за загиблими на Майдані під час Революції гідності та в ході бойових дій на Донбасі.

Заслуженим журналістом України стала Тетяна Літераті – кореспондент «Закарпатського інформаційного центру». Вона є автором проекту «Втрачений Ужгород» – циклу матеріалів про наш обласний центр, його видатних і маловідомих особистостей, історію старовинних будівель та їх власників.

Почесне звання «Заслужений природоохоронець України» отримав перший заступник начальника Державної екологічної інспекції у Закарпатській області Олександр Балега.

За гуманітарну допомогу в проведенні антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, волонтерську діяльність у районі проведення АТО відзнакою Президента України «За гуманітарну участь у антитерористичній операції» нагороджено начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерія Мургу.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
October 2017
 

Навіґація

...