Неділя
25 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

ШКІРЯНОГО М’ЯЧА

ДІТИ ЛІСОРУБІВ відтепер ганятимуть на новому футбольному полі

Лісівники Закарпаття знаходять ресурси для розвитку спортивної інфраструктури на Тячівщині, особливо для дітей. «Обкатку» нового футбольного поля в Лопухові відзначили двома товариськими поєдинками між збірними командами «Кедри» минулими вихідними. Це були «гарячі» матчі, від яких отримали позитивний заряд енергії і їх учасники, й глядачі.

Урочисто відкрили цей майданчик ще на початку травня. Тоді лісничий Кедринського лісництва Василь Золотар розповів: «За часів радянської влади на цьому місці перевантажували ліс. Потім тут хотіли побудувати храм, але знайшли для нього інше місце. А сучасне міні-футбольне поле – прекрасний подарунок нашим юним спортсменам. Щовихідних учні Лопухівської ЗОШ І – ІІІ ст. та діти лісівників мають можливість займатися футболом. Ще залишилося засіяти газон, привести в належний стан лавиці й добудувати бесідку».

«За ініціативи лісівників і приватного підприємця Івана Іваниша побудований стадіон. Як представник громади я вдячний їм за те, що дбають про майбутнє нашого села. Тепер маленькі дітки можуть не їхати за 8 кілометрів, аби поганяти м’яча на великому стадіоні й у майбутньому будуть хорошими футболістами та представлятимуть Лопухово на обласних чемпіонатах, а може, всеукраїнських», – відзначив Іван Фабріцій. Директор школи Марія Депутатенко додала: «Це знакова подія для нашої школи. Бачу, як сяють очі хлопців! Хочу подякувати за допомогу працівникам лісової галузі та підприємцям, небайдужим краянам, які виділили кошти на облаштування футбольного поля».

Особливістю стадіону є те, що на ньому можуть займатися не тільки учні, а й будь-які жителі села, незалежно від віку.

Довідка. У Лопухівській загальноосвітній школі I – IІІ cтупенів навчаються 564 учнів. З нового навчального року їх буде 594. Одним із основних видів спорту, які культивуються в позашкільному навчальному закладі, є футбол.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
May 2017
 

Навіґація

...