Неділя
25 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

СКІЛЬКИ КОШТУЄ

зеленина-2017

Хтось має біля власного будинку грядочку-другу з зелениною (так кажуть на Закарпатті), а хтось біжить на ринок, бо без вітамінів навесні – ніяк. Тому подалися й ми на «зелений базар» в Ужгороді, який вважається центральним, аби дізнатися вартість цибульки й редиски.

Буваю тут часто, тому здивувало, що перед будівлею продавців катма. Чисто. Всередині зранку ще теж нема ажіотажу, тому можна спокійно розпитати, що й до чого. В обласний центр везуть зеленину з Ужгородщини, Мукачівщини, Виноградівщини. Зазвичай, коли питаєш про походження товару, то переважно продавці відповідають: «Із власного города». Вже коли розговоритися, то виявляється…із чужого. Тільки дехто торгує виключно своїм. – «Йовнопот. Берітє молоду картошку.

Нє обрабативаю нічєм», – припрошує мила продавчиня з Доброні, яка знана картоплею. Випитую, де вирощує. Каже, у парниках. Показує на двокілограмовий поліетиленовий кульок із більшою за розміром – 40 гривень, менших – 35, «бобальок» (як кажуть у народі) – 30 грн. Причому такі ж ціни на свіжі крумплі майже у всіх. Хоча знайшли й за 50 грн (!). Кольрабі (штука) – 20 (!) гривень. Купила, важкенька.

Зауважила цікавий факт. На решту зеленини ціни різні на віддалі в… один крок. Питаєш у продавця вартість молодої капусти, до прикладу, – каже 10 гривень за кг, проходиш далі – 12, ще далі – знову 10. Отже, нема змови торговців! Пучок петрушки, кропу, молодої цибулі, салату (шалата – в народі), шпинат придбаєте за 5 грн, цвітну капусту – по 55 грн (за кг), помідори – 50 – 55 грн, огірки, баклажани, кабачки – 40 грн, редиска – 10 – 12 гривень («кущ»).

Однакову ціну тримають на червоненьку полуницю, яку тільки у двох-трьох бачила, – 150 грн за кілограм. Кажуть, із Виноградівщини (села Широке, Підвиноградів знані цією ягодою далеко за межами краю).

При виході не можемо не зупинитися біля такого смачного на вигляд «зеленинного» столу, за яким ледве видно продавця. «Я дідо Толя із Великих Лучок – центру Закарпаття, – посміхається чоловік у літах. – Ану, што сь те купили?» (Бере мій салат у кульку – Авт. – Нюхає, роздивляється). «Файний, є запах. Десь’те брали?» «У добронських». Заодно вже розпитую поради. «На смак і на вигляд треба купувати, – пояснює і розрізає навпіл «кущ» салату. – Дивіться, ось домашній пікірований салат природного зростання. Чуєте, аромат який?! Це їстівний сорт, старовинне насіння, вирощене без «хімії». Насінням у мене «завідує» жона, я обробляю землю. Багато клопотів завдають шкідники. Такі великі «медведюки» є!». Далі з прикрістю констатує, що ми вбили землю й живність у ній гербіцидами, а без дощових черв’яків вона мертва. Добре земля плодоносить, коли жива. Тому нерідко люди питають, мовляв, де можна купити черв’яків.

На черзі – консультація щодо редиски. «Коли вибираєте її, то беріть «різнобій», – каже. – Ось тут, дивіться, то велика, то мала, а тут «ведмедик» відгриз. Якщо всі однакові й гладенькі – то точно «хімія». Не тратьте задарь час, щипайте салат і їжте». Тут і рукола, і м’ята чайна, коктельна. Прихвалює: то «така бомба, што чудо». Є ще салат кучерявий. Він із вмістом йоду. Солодкуватий на смак. Ціна –13 грн за 100 грам, а звичайний – 8 гривень. Щавель – 10 грн за 100 грам. Паралельно підходять люди й фіглюють:  «Діду Толю, та ви й мертвого переконаєте».

Прощаємося до наступного разу. Йду з базару не з порожніми руками, бо як не купити вітамінчиків. 50 гривень лишила на ринку – несу кольрабі, щавель, салат, редиску  тощо. До речі, можна знайти й закордонну продукцію. Але покупці на молоду капусту, обгорнуту плівкою, не дуже дивилися.

За межами ринку, ближче до зупинок міських маршруток, виявляю стихійний базарчик, переважно із зелениною. Так от, тут ще дешевше. До прикладу, пучок цибулі – 2,50 – 3 гривні (зі Страбичова Мукачівського району), кріп – теж 3 гривні.

Зауважимо, перед Великоднем ціни на ринку були вищими. А яка ситуація в районах? У Тячеві зеленина дешевша, у Мукачеві молода капуста по 15 – 16 гривень, у Іршаві – 16 за кг. Місцеві кажуть, що торік у цей час вартість була меншою. Це підтверджують і українські експерти. Олексій Чайка, директор асоціації «Теплиці України», зазначає, що основна проблема – високі ціни на енергоносії. Негативно позначилося на тепличному бізнесі скасування з 2017-го спецрежиму з ПДВ. Так, торік на початку травня огірки коштували 36 гривень за кілограм, тепер – 39 – 45. Перші томати відповідно були по 50 гривень за кілограм, а цього сезону – 65, каже  Микола Лизогуб, член правління тепличного комбінату.

Оксана ШТЕФАНЬО

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
May 2017
 

Навіґація

...