Субота
17 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Сьогодні проведуть вівчарів на полонину й дегустуватимуть вино

6 травня в Дубовому на Тячівщині вже вчотирнадцяте пройде традиційне свято проводів вівчарів на полонину «Весняний полонинський хід». Початок – о 12.00.

Святкова колона з гостей і вівчарів, учасників художньої самодіяльності з різних сіл району під звуки трембіт і закарпатські коломийки вирушить селищем до основної локації. На території місцевого стадіону розгорнеться концертно-розважальна програма зі спортивними змаганнями, виставками робіт народних умільців, майстер-класами з народних ремесел і дегустацією виробів вівчарства. В імпровізованій колибі вівчарі показуватимуть процес виготовлення сиру й вурди, а охочі зможуть придбати цю продукцію. Щоб ще яскравіше відтворити життя на полонині, запалять вівчарську ватру, яка символізує здоров’я та захист від усякої біди.

Цієї ж суботи, а також у неділю, 7 травня, у Виноградові пройде XІI відкритий фестиваль виноградарів-виноробів «Угочанська лоза». В суботу відбудеться екскурсія поїздом «Винний шлях Боржавською вузькоколійкою», яка передбачає фольклорну програму на станції Олешник та відвідання дегустаційного залу Ференца ІІ Ракоці в селі Шаланки. А наступного дня урочистості розпочнуться ходом святкової колони центральними вулицями Виноградова. Відкриття – о 13.30 у парку Перені. Буде виставка-продаж виноробної продукції та творів образотворчого декоративно-прикладного мистецтва, конкурс серед виноробів на «Найкраще вино», майстер-класи, діятиме дитяче містечко та атракціони. До всього в амфітеатрі парку Перені на гостей чекає концерт за участі народного артиста України Степана Гіги.

Свіжий номер газети

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
September 2016
 

...