Середа
21 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Стали відомі імена переможців конкурсу «Планета дитинства»

Талановиті вихованці дитбудинків сімейного типу з Ужгородщини, чиїм хобі стало мистецтво фотографії, у ці дні представили свої найкращі роботи на виставці, яка відкрилася в фойє облдержадміністрації.

Камілла фотографуванням займається уже третій рік. Дівчинка відвідує фотогурток та мріє стати професіоналом – найбільше подобається зображувати людські емоції та почуття. Для цього потрібна якісна техніка, тому подарунку, врученому головою ОДА Олександром Ледидою, щиро радіє:

– Я знаю, що це дуже дорога річ, давно мріяла про власний хороший фотоапарат. Тепер маю ще один стимул для розвитку – тут стільки можливостей, режимів, ефектів! Буду вчитися фотографувати по-новому!

– Щиро бажаю, аби ви продовжували розвиватися, не зупинялися на досягнутому – адже попереду ціле життя. Батькам хочеться подякувати за терпіння та підтримку талановитих дітей, — звернувся до учасників фотовиставки голова облдержадміністрації Олександр Ледида. – Будьте певні, держава й надалі робитиме все можливе для покращення умов творчого розвитку дітей, збільшення можливостей влаштування малюків, позбавлених батьківського піклування, у родини – таке завдання ставить перед усіма органами влади особисто Президент.

Саме Камілла Юрочко та Анастасія Костик, переможці «Планети дитинства», отримали коштовні подарунки – цифрові фотоапарати. Також заохочувальними призами та дипломами нагородили ще трьох вихованців будинків сімейного типу – Йосипа Матолчі, Генрієтту Балог та Олександра Стеця.

На виставці представлено більше трьох десятків робіт, зроблених юними фотографами. Їх обрали професіонали, адже разом з облдерж­адміністрацією співорганізаторами виставки виступила Спілка фотохудожників Закарпаття.

Тому талановитих дітей привітали також її голова Володимир Ньорба та голова обласної організації Національної спілки письменників України Василь Густі, котрий подарував вихованцям дитбудинків свої книжки.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
June 2013
 

Навіґація

...