Неділя
22 квітня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Святий Миколай не оминув Свалявський сиротинець,

де живе понад сто малят, позбавлених батьківського піклування

Щороку до Дня святого Миколая голова Закарпатської облради Михайло Рівіс активно займається доброчинною справою, відвідуючи школи-інтернати та дитячі оздоровниці. Тепер він завітав у обласний будинок дитини у Сваляві, який є прихистком для покинутих батьками дітей. Нині тут виховуються 103 малюки – від немовлят до трирічних.

Традиційно до діток також навідалися голова Свалявської райради Мирослава Ливч та заступник директора департаменту охорони здоров’я ОДА, фаховий лікар-педіатр Тетяна Міцьо, котра вже багато років опікується станом здоров’я цих малят. Як годиться, гості прийшли не з порожніми руками – принесли солодкі подаруночки. Крім того, за ініціативи Михайла Рівіса невдовзі цей дитячий будинок отримає найголовніший та дуже необхідний подарунок – мікроавтобус від Закарпатської митниці. Наразі підготовлено всі документи для подальшої передачі транспортного засобу на баланс цього обласного дитячого закладу.

Із нагоди свята дво- та трирічні вихованці дитбудинку продемонстрували гостям та колективу вихователів гарно підготовлену концертну програму з молитвами, віршиками, піснями, танцями й цікавими сценічними виступами, за що були щиро нагороджені гучними оплесками.

Ця чудова малеча, позбавлена батьківського тепла, чекає нашої підтримки. Тому ми сьогодні тут, аби подарувати їм трішки радості та дитячого щастя, – наголосив Михайло Рівіс. – Кожен із нас запам’ятав День святого Миколая як день здійснення своїх мрій. Тому головна місія дорослих – не обійти увагою жодну дитину, а надто – позбавлену батьківського піклування, подарувати частинку своєї душі, аби очі малечі сяяли щастям.

Діточки віддячили гостям концертом

Як розповів головний лікар Свалявського дитбудинку Володимир Бейреш, дітки до трьох років виховуються тут, деякі з них повертаються до своїх батьків чи родичів, а от сиріт всиновлюють родини під контролем соціальних служб. Але, на жаль, частина малечі потім потрапляє в інші дитячі заклади – Чинадіївський та Вільшанський дитбудинки, в яких живе та навчається до підліткового віку. «Тому ми дуже радіємо кожному, хто переступає поріг нашого сиротинця, бо в цей день ви даруєте нашим діткам маленьке диво, допомагаєте здійснити їхні мрії. Це також для них реальна можливість отримати те спілкування, якого вони не мають із рідними батьками», – підкреслив Володимир Бейреш, подякувавши всім гостям та присутнім за чудовий настрій вихованців і моральну підтримку.

Наприкінці святкового дійства під улюблену дитячу пісню «А хто, хто Миколая любить» Михайло Рівіс разом із Мирославою Ливч та Тетяною Міцьо вручили кожному з малят солодкі подаруночки та традиційно зробили спільне фото на пам’ять.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
December 2017
 


...