Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

«ТЕМП» НЕ ЗБАВЛЯЄ ТЕМПУ,

взявши очко в недільному матчі від не менш грізної «Поляни»

У чемпіонаті області з футболу серед команд вищої ліги зіграно рівно половину матчів. Саме в дев’ятому турі стояло питання, хто стане літнім чемпіоном, адже пістрялівський «Темп» і «Поляну» в турнірній таблиці розділяли всього два очки. Очна їх зустріч, яку ще можна назвати лідерським дербі, проходила в неділю на новому клубному стадіоні в Поляні, що на Свалявщині.

Володар Суперкубка області-2012 та Кубка Закарпаття-2013 ФК «Поляна» з перших хвилин матчу дав зрозуміти супернику, що не збирається віддавати очки на очах сотень своїх уболівальників. Полянці першими і повели в рахунку, проте в другому таймі й гості з Мукачівщини почали набирати темп. Цифри на електронному табло (зверніть увагу — таким обладнано сільський стадіон) почали доволі інтенсивно змінюватись. «Поляна» була зовсім близькою до перемоги — та все ж футбольні терези вирівнялись уже в доданий час, і суддя матчу зафіксував нічию — 3:3. Вона зберегла за «Темпом» лідерську позицію у вищій лізі.

Інші три матчі завершилися з такими результатами: «Боржава» (Довге) — ФК Ф.Медвідя — (Нове Давидково) — 0:2, «Оболонь» (Хуст) — «Петрово» (Пийтерфолво) — 0:2, «Середнє» — «Бужора» (Іршава) — 4:0. Поєдинок «Севлюш» (Виноградів) — «Карпати» (Воловець) буде зіграно в середу, 19 червня.

3

У першій лізі обласного чемпіонату щонайменше 6—7 команд втрутяться в подальшому в розподіл нагород, настільки тісно вони вишикувались у турнірній таблиці (принаймні зараз автор цих рядків не береться прогнозувати з цього приводу і називати конкретні футбольні клуби). Наразі в подальшому турі зафіксовано такі результати: «Верховина» (Міжгір’я) — «В.Бичків» — 7:0, «Копаня» — «Терново» — 2:0, «Кісва» (Косівська Поляна) — «Вишково» — 2:2, «Вільхівці» — «Авангард» (Тересва) — 5:1, «Тячів» — «Старт» (Золотарьово) — 0:0, «Говерла» (Ясіня) — «Карпати» (Рахів) —1:0.