Понеділок
19 березня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

тепло є у всіх,

за компослуги краяни розраховуються на рівні 90%

На сьогодні в області теп­ло мають усі заклади соціальної сфери – 574 дитсадки, 667 шкіл, 47 лікарень та 35 житлових будинків у м. Рахів (інші помешкання краян обладнані індивідуальним опаленням. – Ред.).

Про це йшлося під час спільного засідання антикризового енергетичного штабу та оперативного штабу з питань забезпечення стабільного проходження опалювального сезону, яке відбулося під головуванням заступника голови ОДА Володимира Колеснікова. Як повідомив директор департаменту ЖКГ облдержадміністрації Едуард Маляр, за 10 місяців 2017-го рівень оплати за спожитий газ у краї становить понад 95 відсотків, за електроенергію – майже сто. Загалом закарпатці розраховуються за житлово-комунальні послуги приблизно на 90%.

За словами директора ТОВ «Закарпатгаз Збут» Вікторії Томинець, бюджетні установи уклали з ними 600 договорів про постачання газу. Водночас моніторинг закладів, які мають угоди не з цим товариством, виявив факти, коли під час торгів постачальник свідомо занижував ціну на блакитне паливо, підвищуючи свою конкурентоспроможність, а згодом змушував купувати газ за підвищеною ціною, погрожуючи в разі відмови повним відключенням. У таких випадках фахівець радить керівникам держустанов звертатися до суду та домагатися визнання договорів недійсними.

В. Колес­ніков, звертаючись до керівництва Служби автомобільних доріг у Закарпатській області, наголосив на недопущенні таких ситуацій, як минулої неділі, коли через інтенсивний снігопад на Абранському перевалі у Воловецькому районі утворився трикілометровий затор, бо вантажні фури не могли подолати підйом.

За підсумками засідання райдержадміністраціям доручено розробити алгоритм взаємодії відповідних служб із залученням патрульної поліції, крайових САД, гідрометеоцентру, управління ДСНС під час погіршення погодних умов, особливо на складних ділянках доріг. Місцеві органи влади при суттєвому зниженні температури також мають організувати мобільні пункти обігріву безхатченків, передбачивши харчування та медичне забезпечення.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
December 2017
 


...